Yayın için i7 işlemci ve anakart önerisi

Cycrow V

Hectopat
Yer
127.0.01
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. İnternet üzerinden yayın vb için Home-ofis PC'sine i7 işlemci arıyorum.
Bu işlemciye bir de anakart arıyorum.
Elimde 500W PSU var ve sorularım şunlar:

Set 1)
+

Set 2)
+

Set 3)
i7 4770K 3.90GHz işlemci + Asusu h81 Anakart + Snowman T4 Fan Fiyatları ve Özellikleri (İkisi bir, ofis işleri ve yayın için yeterli mi dönerseniz sevinirim.

Set 4)
+

Sorularım setlerden uyumsuz olanların olup olmadığı ve bu tip işler için önerebileceğiniz bir ikili olup olmadığı.
Sevgilerle.

Arkadaşlar merhabalar. İnternet üzerinden yayın vb için Home-ofis PC'sine i7 işlemci arıyorum.
Bu işlemciye bir de anakart arıyorum.
Elimde 500W PSU var ve sorularım şunlar:

Set 1)
+

Set 2)
+

Set 3)
i7 4770K 3.90GHz işlemci + Asusu h81 Anakart + Snowman T4 Fan Fiyatları ve Özellikleri (ikisi bir, ofis işleri ve yayın için yeterli mi dönerseniz sevinirim.

Set 4)
+

Sorularım setlerden uyumsuz olanların olup olmadığı ve bu tip işler için önerebileceğiniz bir ikili olup olmadığı.
Sevgilerle.

Set 2 hepsinin içinden geçer.

İlk sistem hiç olmamış. 2. olan fena değil gibi. 3. Olan ne alaka? 4. olan ise fena değil. En iyisi 2. Ama ekran kartı almanız lazım 2. sistemi alırsanız.

4770K mı kaldı allah aşkına 10700F - B460M Pro Max veya tomahawk ikilisini al keyfine bak.

Merhaba. Valla benim
Asus tuf gaming z450 plus intel anakart
İntel i5 10600k islemci
Asus gtx 1050 ti cerberus ekran kartı
12 GB RAM ile 720p yayın yapıyorum bende cok amatörüm daha deneme yayınları cekiyorum dylight 2 de yayın cektim hiç sorun yaşamadım.mesela suan red dead redemption2 oyunu oynuyorum bugün deneme yayını açtım hiç bir sorun yaşamadım islemci sicakligi 60 dereceyi geçmedi.ama kurarken cok mavi ekran aldım kaç kez oda oyun cok ağır olduğu icin.oyun mimli yanı islemci isisi yükselten ,sistem mavi ekran verdiren oyun diye cok yazılar okudum normal.ama kurarken yaşadım bunlari.suan oynuyorum masallah diyeyim hiç bir sorun yok oynarken.

Geri
Yukarı