Yayın için R5 5600 vs. 5600X

Çok bir fark yok. Fiyat farkı az ise R5 5600X alın.

Arada 1-2 FPS fark var. 800 TL neden ödesin fazladan?
Anlamıyor musun? Hangisi daha F/P diye sormamış diyorum. Hangisi iyi diye sormuş, ben de iyi olanı söyledim. Hangisi daha F/P diye sorsa 5600 diyebiliriz.

Ayrıca olay sadece 1-2 FPS'den ibaret değil. Her konuda 5600X önde. Tekrar söylüyorum, hangisi F/P diye sormamış, defalarca söyletme.

Anlamazsın diye tekrar söyleyim. F/P olan 5600. Daha iyi olan 5600X. Farka değer mi, bence de DEĞMEZ.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlamıyor musun? Hangisi daha F/P diye sormamış diyorum. Hangisi iyi diye sormuş, ben de iyi olanı söyledim. Hangisi daha F/P diye sorsa 5600 diyebiliriz.

Ayrıca olay sadece 1-2 FPS'den ibaret değil. Her konuda 5600X önde. Tekrar söylüyorum, hangisi F/P diye sormamış, defalarca söyletme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neredeyse aynı işlemci. Fiyatını sormamış ama neden ödesin? Ben empati yaparak öneride bulunuyorum. Kimsenin vebaline girmemek lazım. 800 TL'lik bir fark yok.

Hatta OC yapılırsa o işlemciyi de aşar.

Neredeyse aynı işlemci. Fiyatını sormamış ama neden ödesin? Ben empati yaparak öneri de bulunuyorum. Kimsenin vebaline girmemek lazım. 800 TL'lik bir fark yok.
Git zorla 5600X al demedik. İnatla anlamamakta ısrar ediyorsun. Hangisi iyi diye sormuş, iyi olanı söyledim.

124124124124. kez tekrar söylüyorum, bu defa anla. F/P olan işlemci 5600. Bir tık daha iyi olan işlemci 5600X. Fiyat farkına değer mi? Bence de değmez. Konu sahibi F/P olsun istiyorum dememiş, bütçe belirtmemiş. Bunları söylese 5600 der geçeriz. Hiçbir şey söylememiş. Anlamadıysan söyle, sabaha kadar aynı mesajı tekrar yazacağım senin için.

Geri
Yukarı