Yayın ve oyun için 5600XT yeterli mi?

Sisteminiz bu şekilde

RX 5600XT 6 GB
AMD Ryzen 5 3600X
MSI Mag B550M Bazooka 4400MHz
16 GB RAM 3600MHz CL17

Bu sistem uzun süre götürü sizi ama sisteminiz çok iyi

RAM'leri 2x8 almanız çok iyi oldu
Valla üstadım baktım yayın tuttu 😂 Ekran kartını yükseltirim heralde sadece. Bide sıvı soğutma konusunda bilgisizim malesef

Vallahi üstadım baktım yayın tuttu 😂 Ekran kartını yükseltirim herhalde sadece. Bir de sıvı soğutma konusunda bilgisizim maalesef

Ayn hangi ekran kartını alırsanız o ankartla uyumlu ileriye dönük ekran kartınız uzun süre götürür sonra değiştirirsiniz
Vallahi üstadım baktım yayın tuttu 😂 Ekran kartını yükseltirim herhalde sadece. Bir de sıvı soğutma konusunda bilgisizim maalesef

Sıvı soğutma için iyi bir bütçeye ihtiyaç vardır sıvı soğutma alırsanız çok iyi olur sistem için çok iyi soğutur

Ayn hangi ekran kartını alırsanız o ankartla uyumlu ileriye dönük ekran kartınız uzun süre götürür sonra değiştirirsiniz

Sıvı soğutma için iyi bir bütçeye ihtiyaç vardır sıvı soğutma alırsanız çok iyi olur sistem için çok iyi soğutur
1500 1600 civarı olabilir üstadım

Sıvı soğutma için iyi bir bütçeye ihtiyaç vardır sıvı asoğutma alırsanız çok iyi olur sistem için çok iyi soğutur

SilverStone PF240 ARGB 2x12cm Fan Intel & AMD Uyumlu Sıvı Soğutucu (SST-PF240-ARGB) - Sepette %15 İndirimli! - SilverStone'da Sepette %15 İndirim Fırsatı ! | Teknobiyotik bu iyi mi?

Geri
Yukarı