Yayın ve oyun için 5600XT yeterli mi?

Ayn onu alın Ryzen 5 3600 ve Ryzen 5 3600X ile arada 100 200TL fark var güzel ikili olur
İşi sağlama al diyorsunuz yani 😊 Bu arada anakartı ekran kartı ile beraber sipariş edeceğim 2 gün sonra. B450 tomahawk Max almayı düşünüyorum. Yada b450 carbon wifi gibi bişey vardı hangisi iyi olur üstadım
Üstadım ray traycing benim için çok önemli değil. Aslında buda geldi aklıma ama oyun yayını yapacağım. Çok üst düzey oyunlar oynamayacağım ama bu modelin çok ısındığını söylüyorlar

İşi sağlama al diyorsunuz yani 😊 Bu arada anakartı ekran kartı ile beraber sipariş edeceğim 2 gün sonra. B450 Tomahawk Max almayı düşünüyorum. Yada B450 Carbon Wi-Fi gibi bir şey vardı hangisi iyi olur üstadım

Üstadım ray traycing benim için çok önemli değil. Aslında bu da geldi aklıma ama oyun yayını yapacağım. Çok üst düzey oyunlar oynamayacağım ama bu modelin çok ısındığını söylüyorlar

Üst düzey oyunları da oynarsınız Ultra'da o ekran kartıyla güçlü bir ekran kartı anakartta o kadar para vermeye gerek yok ileriye dönük olması iyi anakart için bütçeniz yüksek bunu öneririm

İleriye dönük olması çok iyi Bu anakartta yeni çıkan 5000 nesil işlemciler RTX 3000 serisi uyumludur ileride değiştirmek istiyorsanız değiştirin

Üst düzey oyunları da oynarsınız Ultra'da o ekran kartıyla güçlü bir ekran kartı anakartta o kadar para vermeye gerek yok ileriye dönük olması iyi anakart için bütçeniz yüksek bunu öneririm

İleriye dönük olması çok iyi Bu anakartta yeni çıkan 5000 nesil işlemciler RTX 3000 serisi uyumludur ileride değiştirmek istiyorsanız değiştirin
Anakart için 1500 TL civarı bir bütçe var ama o kadar fazla parça varki çok kararsızım. Dediğim gibi Pubg Mobile , Pubg , CSGO, LOL tarzı oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak bir şey olsun yeter. Ama demek istediğinizi çok iyi anladım.

Anakart için 1500 TL civarı bir bütçe var ama o kadar fazla parça varki çok kararsızım. Dediğim gibi PUBG Mobile, PUBG, CS:GO, LoL tarzı oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak bir şey olsun yeter. Ama demek istediğinizi çok iyi anladım.

Ayn bu oyunlar çok rahat Ultra'da oynarsınız PUBG Mobile HDR PUBG Ultra'da oynarsnız hatta testlerinede bakabilirsiniz RAM almadıysanız 16 GB RAM 3200MHz ya da 3600MHz alın

Geri
Yukarı