Yayın yaparak para kazanma

Belome

Hectopat
İyi günler arkadaşlar. Oyun videosu attığım bir YouTube kanalım var. Ama para kazanma anlamında YouTube belirli kuralları var (4000 saat izlenme ve 1000 abone). Ben yayın açarak daha kolay para kazanabileceğim bir platform arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar. Oyun videosu attığım bir YouTube kanalım var. Ama para kazanma anlamında YouTube belirli kuralları var (4000 saat izlenme ve 1000 abone). Ben yayın açarak daha kolay para kazanabileceğim bir platform arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Twitch.

Eğer ki diyorsan, ben bu işi sadece para için yapacağım o zaman tabii ki dlive. Bir şekilde cebinize para giriyor ama çok akışkan bir yer değil yani az izlenirsiniz.
Ama yine de kazanırsınız

Vergi sistemi var. "Yasal" yollardan, vergi kaçırmadan kazanç elde etmek istiyorsanız ortalama 300 aboneye sahip olmanız gerek. Bir anda yapabilecekseniz, evet Twitch üzerinden "kolayca" para kazanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı