Yayıncılık için 12 bin TL'ye kamera önerisi

Novadrum

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Twitch yayıncılığı için bir kamera alacağım ve bütçem 10 bin zorlarsam 12 bin TL civarı tavsiye edebileceğiniz bir kamera var mı bu fiyat aralığında? Şimdiden teşekkürler. (1080p 60 FPS tercihimdir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayının kalitesi demek görüntü kalitesi demek değildir. Yayının kalitesini sen belirlersin. İstersen çamur gibi kameran olsun, sen kaliteli yayın yapabiliyorsan bunun zerrece önemi yoktur. Keza zaten kamerasız yayın yapan nice ünlü yayıncı var. Başarının sırrı kamera değil.

Hocam değecek mi 12K?En iyi yayıncının böyle kamerası yoktur
Tavsiyeniz var mı? Daha uygun fiyata.

Yayının kalitesi demek görüntü kalitesi demek değildir. Yayının kalitesini sen belirlersin. İstersen çamur gibi kameran olsun, sen kaliteli yayın yapabiliyorsan bunun zerrece önemi yoktur. Keza zaten kamerasız yayın yapan nice ünlü yayıncı var. Başarının sırrı kamera değil.

Yayın kalitesinde sıkıntı yaşamam 15 upload/75 download var sistemimde sağlam düzgün bir kamera arıyorum öneriniz var mı?

Tavsiyeniz var mı? Daha uygun fiyata.

Yayın kalitesinde sıkıntı yaşamam 15 upload/75 download var sistemimde sağlam düzgün bir kamera arıyorum öneriniz var mı?
Ben zamanında 1k ya c920 almıştım. Gayet yeterli bir kamera. Fazlasına kaçmayın boşuna.

Geri
Yukarı