Yayıncılık render ve oyun için 8000 TL sistem tavsiyesi

elninoronald7

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Arkadaşlar aynı anda hem Twitch yayını yapabileceğim hem de CS:GO PUBG benzeri oyunları oynayabileceğim, arada sırada render yapabileceğim bir PC almak istiyorum. Toplama olabilir ya da hazır PC. Limitim 8000 ₺. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

İnceHesap'tan bakabilirsin 7-8K civarında 2060 Ti olan bir sistem hatırlıyorum
Merhabalar. Arkadaşlar aynı anda hem Twitch yayını yapabileceğim hem de CS:GO PUBG benzeri oyunları oynayabileceğim, arada sırada render yapabileceğim bir PC almak istiyorum. Toplama olabilir ya da hazır PC. Limitim 8000 ₺. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Özelliklerine tam olarak bakmadım ama İnceHesap'da bunun gibi bir sürü sistem bulabilirsiniz

Bütçeye monitör dahilse, şu linkteki kasaya Ryzen 5 3600 işlemci seçip 6150 lira + monitör alınabilir.
Monitör de şu olabilir:

Monitör için ayrı bütçe varsa aşağıdaki sistemde:
CPU: R5 3600
Anakart: TUF B450M-plus
RAM: 2x8 3200 MHz kit halinde olanlardan birisi (2 seçenek var siyah/beyaz)
SSD: Samsung 860 Evo 500 GB
PSU: Cougar CGR-ST-600 XTC veya Cooler Master MWE White 600
Bütçe zorlamaz ise ekran kartını diğer 5600 XT olan ile değiştirin.
(İncehesaptaki çoğu hazır sistemin kasa ve PSU seçenekleri kötü. Bunu böyle eğip büküp adam ettim.

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe x2

8155 TL. Sanırım en fazla kasadan kısılır onu da ekran kartının rengiyle uymadığı için koymadım :D:

Aşabilirseniz ilk attığım kasayı alabilirsin.

Patriot Viper Steel 3200MHz DDR4 PVS48G320C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe X2

8155 TL. Sanırım en fazla kasadan kısılır onu da ekran kartının rengiyle uymadığı için koymadım :D:

Aşabilirseniz ilk attığım kasayı alabilirsin.

Teşekkür ederim ilginiz için.

Geri
Yukarı