Yayında nasıl davranmalıyım?

yigitalyksel

Hectopat
Arkadaşlar nimo TV'de yayın açacağım ilk tecrübem olacak, sizce nasıl abone ve izlenme kazanırım nasıl davranmalıyım? PUBG yayını olacak genelde çok montaj anlamam sadece thumbnail clickbait falan yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasma kendini. Yayında su falan içebilirsin. Kasarak konuşma yani konuşmak için konuşma. Tabii ki ve en önemlisi iyi bir Webcam lazım. Sistemin nedir? Yardımcı olayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasma kendini. Yayında su falan içebilirsin. Kasarak konuşma yani konuşmak için konuşma. Tabii ki ve en önemlisi iyi bir Webcam lazım. Sistemin nedir? Yardımcı olayım.

Şu anda sistemi toplamadım ama 10000TL kadar bütçem var.
egolu bir insan değilim benimle samimi olanla samimi olurum.
ve kayıt için OBS studio programınımı kullanayım öneriniz varmıdır?
Kendini kasma, yaptığın hatalara gül, samimi olmaya çalış.

Ve yayın için uploadımın kaç olması gereklidir?

Şu anda sistemi toplamadım ama 10000TL kadar bütçem var.
Egolu bir insan değilim benimle samimi olanla samimi olurum.

Ve kayıt için OBS Studio programınımı kullanayım öneriniz var mıdır?

Ve yayın için uploadımın kaç olması gereklidir?

En az 3.50 kaliteli bir yayin için ise 5-6 yaz bana istersen ok Instagram: erdem_kams

Reis 15 yaşındayım ilk deneyimim olacak biraz heyecanlıyım küfür etmem PUBG'yi ilk defa oynayacağım ama hiçbir oyunda kolsuz olacağımı düşünmüyorum.

PUBG'nin PC versiyonunu oynuyorsan o iş biraz zor olabilir. Ama alışırsınız. Dediğim gibi samimi olun çok küfür etmeyin varsa yeteneğiniz mizah yapın.
Gerisi kadere kalmış.

Geri
Yukarı