[Yayınlandı] Railway Empire Türkçe Yama - GF Çeviri

Ctvxn

Kilopat
Makaleler
4
Railway Empire'ın %100 Türkçe Yamasını çıkartmış bulunmaktayız. Bir süredir devam eden çeviri sonunda tamamlandı, umarım yamayı kullanacak kişiler oyunun başında keyifli saatler geçirirler.
Yamayı indirmek için tıklayın.

yama tasarımları (4).png

Bu kadar uğraşmışsınız, emeğinize yazık ediyorsunuz. Exe dosyanızda gizli CPU'ya etki eden ve büyük ihtimalle arka planda mining için çalışan virüs var. Şu yamayı 15-20 TL neyse yapsaydınız ve temiz bir dosyanız olsaydı alacak olan birçok kişi olurdu. Yazık cidden.

virüstotal2.jpg

Son düzenleme:
Bu kadar uğraşmışsınız, emeğinize yazık ediyorsunuz. Exe dosyanızda gizli CPU'ya etki eden ve büyük ihtimalle arka planda mining için çalışan virüs var. Şu yamayı 15-20 TL neyse yapsaydınız ve temiz bir dosyanız olsaydı alacak olan birçok kişi olurdu. Yazık cidden.

Eki Görüntüle 1345406
Vay be kardeşim herhalde güvenlik uzmanısın, benim bile kurulum dosyasını hazırlayan kişi olarak haberim yok böyle bir şey olduğundan ama tabi bizim her şeyin en iyisini bilen insanlarımıza laf yok. Anlamıyorum ki sizi sayıyla mı gönderiyorlar. Test için 50 kere kendi bilgisayarıma kurulum yapıyorum o halde kendi kendime mining virüsü atmış oluyorum ancak ne hikmetse tüm sistem birimlerinin kullanımları normal halde 🤣

Vay be kardeşim herhalde güvenlik uzmanısın, benim bile kurulum dosyasını hazırlayan kişi olarak haberim yok böyle bir şey olduğundan ama tabi bizim her şeyin en iyisini bilen insanlarımıza laf yok. Anlamıyorum ki sizi sayıyla mı gönderiyorlar. Test için 50 kere kendi bilgisayarıma kurulum yapıyorum o halde kendi kendime mining virüsü atmış oluyorum ancak ne hikmetse tüm sistem birimlerinin kullanımları normal halde 🤣
Senin bu söylediklerin kendi pencerenden iddia, bizler açısından da varsayımdan öteye gitmez. İnsanlar da başına geleni anlatmış.

Bu durumda senin iddialarına mı inansınlar, kendi deneyimlerine mi?

O yüzden hariçten gazel okumak yerine durumu araştır.

Diğer sayfalarda da paylaşım yapmışsın her yerde aynı şikayetler olmuş.

Geri
Yukarı