Yaypel.com dolandırıcı mı?

484 posta yorum ve beğeni mi? Her posta 2 kişi etiketlemek mi? 2000 lira fazla verir bunlara katlanmam.

484 posta yorum ve beğeni mi? Her posta 2 kişi etiketlemek mi? 2000 lira fazla verir bunlara katlanmam.

2 bin TL daha fazla verip 3.400 TL'ye iPad 12 Pro bulursanız bana da haber verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yüzden bıraktım zaten takip etmeyi. Yakında bataryam yine pert olur gider değiştiririm o kadar.

Sitenin söylediğine göre bu ürünler satılmıyor, çekiliş usulü veriliyor. İnsanları nasıl bir keriz yerine koyuyorlarsa artık, bu kadar kendi reklamlarını yaptırıp, bana cihazın üstüne 10 bin TL verseniz anca yaptırabileceğiniz şeyleri yaptırdıktan sonra bir de çekilişi kazanırsanız ya da anladığım kadarıyla elinizi çabuk tutarsanız üstüne para alarak size satıyorlar. Kusura bakmayın da bunlardan medet umduğunuz, bunlara prim verdiğiniz için suçlu bence sizlersiniz. Bu tarz şeyler sayenizde ara ara türüyor.

Hayır öyle birşey değil. Bazı şartları var o şartları yaptıktan sonra istediğini sadece 1 tane olmak şartı ile satın alabiliyorsun. Çekiliş değil sadece şartları yerine getiriyorsun. Ayrıca bence birilerine prim vermek umrumda değil ben kendime bakarım. Kendim ucuza alıyormuyum almıyormuyum.

iPhone 7 cihazımı satıp yaypel.comdan arkası kırık hasarlı iPhone X ve yan sanayi ekranı çok değişeni olan iPad Pro 12 almayı düşünüyorum. Neden bu kadar ucuz?

Bizzat konuştum çok saçma ve güvensiz cevaplar aldım sen parana 0 iyi bir telefon al bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…