Yaz Geldi :)

Okul biter ve günde 5 saat oyun, sabah 7'de yatmak ve yazı boş geçirmeyecek bir iş. Dondurma, incir, bunaltıcı sıcak, klima, karpuz.
Muğla'dayken günün her saati karpuz yerdim, orası kesin doğru

Yazarken terliyorum. İzmirliler bilir.
Ayrıca eve Aerocool kasa alma vakti gelmiş, onu farkettim.
Okul biter ve günde 5 saat oyun, sabah 7'de yatmak ve yazı boş geçirmeyecek bir iş. Dondurma, incir, bunaltıcı sıcak, klima, karpuz.
Gece yarım saat uyku.

Kışın tir tir titreyeceğime yazın terlerim daha iyi.

Benim için dolaba karpuz koymadan yaz gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Caddebostan sahilindeydik arkadaşlarla. Sonunda İstanbul'a da yaz geldi dedik bugün valla Bi' rahat ettik sonunda

Muğla'dayken günün her saati karpuz yerdim, orası kesin doğru
Allah'tan yazın İzmir'in ilçesi Tire'deyim, fakat Tire Muğla'dan daha sıcak oluyor.
Yazarken terliyorum. İzmirliler bilir.
Ayrıca eve Aerocool kasa alma vakti gelmiş, onu farkettim.

Gece yarım saat uyku.
İnan bana dostum, Tire, İzmir'den daha sıcak. Ah unuttum, bir de klimanın altında oyun oynamak ve uyumak. Erik yerken dişimin acıması, aşırı elektrik kullanımı sonrası elektriğin kesilmesi ve 10 dk'da bir üstümü değiştirmek. Kesinlikle yaz geliyor

Mayısın ilk haftası yağmurlu olacak gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonbahar'da yağmur yağarken pencerenin karşısına geçeceksin, takacaksın kulaklığı ve yağmuru izlerken müzik dinleyeceksin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…