Steam Yaz indirimleri başladı mı?

Hasan_Usta

Femtopat
Daha fazla  
Selam.
Bu çok saçma gelebilir ama daha önce hiçbir Steam yaz indirimine denk gelmedim hatta Steam bu sene yukledim ve istediğim 2 oyun 1 DLC var sormak istediğim Steam yaz indiriminde her oyunmu indirime giriyor yoksa belli başlı oyunlar mı eğer belli başlı oyunlarsa attığım görseldekiler indirime girer mi?
Bazılarınız kızabilir şimdiden özür dilerim tek istediğim oyunlar bunlar ve bunlarda indirime girmezse oynayacak oyun bulamam (insanların tersine göre şehir oyunları seviyorum)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-29-10-27-35-740_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-06-29-10-27-35-740_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.
Bu çok saçma gelebilir ama daha önce hiçbir Steam yaz indirimine denk gelmedim hatta Steam bu sene yukledim ve istediğim 2 oyun 1 DLC var sormak istediğim Steam yaz indiriminde her oyunmu indirime giriyor yoksa belli başlı oyunlar mı eğer belli başlı oyunlarsa attığım görseldekiler indirime girer mi?
Bazılarınız kızabilir şimdiden özür dilerim tek istediğim oyunlar bunlar ve bunlarda indirime girmezse oynayacak oyun bulamam (insanların tersine göre şehir oyunları seviyorum)

Görselde gösterdiğiniz oyunlar ve DLC yüksek ihtimalle indirime girer. İndirim saat 20.00'da başlıyor.

Dostum kimse senin oynadığın oyunlara bir şey diyemez hatta Cities Skylines rakipsiz bir oyun çok da güzel oyundur. Bekle akşam 8'i hemen hemen her şeye indirim geliyor bunlara da gelecek.

Neden kızalım ki? Bu gayet normal bir şey.

Geçen sefer aynı bu şekilde indirime girer mi girerse fiyat sormuştum artı olarak o zaman SteamDB bilmiyordum bazı insanlar biraz sinirlenmisti sabredebilirsiniz vs diye.

Yardım eden herkese teşekkürler saati sormamistim ama onun içinde teşekkür ederim.

Geri
Yukarı