Oyun Epic Games Yaz indirimleri başladı

konur43

Kilopat
Daha fazla  
Epic Games'te yaz indirimleri başladı. Maalesef ki mega indirimlerde olduğu gibi bir kupon olayı yok ve bazı oyunlar indirime hiç girmemiş. Fakat ben yine de Steam'e göre zamsız fiyattan indirime giren ve gözüme çarpan oyunları sıralamak istedim:
  • Pathfinder: Kingmaker - ımperial Edition → 17,25 (Full DLC'li paket, Steam'de de benzer fiyata gelse de hemen satıştan kalkıyor bundle)
  • Ruiner → 6,2 TL.
  • Iratus: Lord of the Dead → 6,3 TL.
  • Jotun: Valhalla sürümü → 6,25 TL.
  • Kill ıt with fire → 6,25 TL.
  • This War of Mine → 6,2 TL + season Pass 2,7 TL + the little One S DLC 2,25 TL (season Pass'te yokmuş)
  • Ape out → 6 TL.
  • Slime Rancher 2 → 34,8 TL.
  • Slime Rancher → 7,75 TL.
  • Iron danger → 3,9 TL.
  • Enter the gungeon → 9,6 TL.
  • Aer → 2,5 TL.
  • Sundered: Eldritch sürümü → 8 TL.
  • Suzerain → 7,5 TL.
  • The talos principle → 8,85 TL.
  • Baldur's Gate: Enhanced Edition → 10 TL.
  • Baldur's Gate II: Enhanced Edition → 10 TL.
  • Frostpunk GOTY → 22,12 TL (DLC'li Full paket)
  • Recipe for disaster → 11,55 TL.
  • Coffee talk → 21 TL (indirim almamış fakat indirimsiz hali bile Steam'deki indirimli halinden daha ucuz)
  • Hades → 40 TL (indirim almamış fakat indirimsiz hali bile Steam'deki indirimli halinden daha ucuz)
  • Soma → 14,7 TL.
  • Just Cause 4 Complete Edition → 23,8 TL (DLC'li Full sürüm)
  • Shadow tactics: Anniversary bundle → 22,61 TL (Shadow tactics: Blades of the shogun ve aiko's choice dahil)
  • Spiritfarer®: Farewell Edition → 12,5 TL.
  • Loop Hero → 15 TL.
  • Big pharma → 11,7 TL.
  • Production line → 11,7 TL.
  • Democracy 4 → 11,7 TL.
  • Curse of the Dead gods → 31,5 TL.
  • Xcom® 2 Collection → 41,94 TL (DLC'li Full paket)
  • Isonzo → 26,95 TL.
  • Syberia: World before → 27,6 TL.
  • Not for broadcast → 16 TL.
  • The darkest tales → 16,5 TL.
  • The forgotten City → 20 TL.
  • Citizen sleeper → 19,8 TL.
  • Trek to yomi → 19,8 TL.
  • Black skylands → 19,8 TL.
  • The tale of bistun → 18 TL.
  • Dying Light Definitive Edition → 23,8 TL (Steam'de yeni zamlandı, ücretsiz olarak almadıysanız kaçırmayın.)
  • Revita → 17,55 TL.
  • Tormented souls → 29,9 TL.
  • Ixıon → 44,85 TL.
  • Hellpoint Ultimate Edition → 17,25 TL (DLC dahil)
  • Insurgency: Sandstorm → 68 TL.
  • Death's door → 20 TL.

Not: %5 olan Epic cüzdan iadesi, %10'a yükseltilmiş. Eğer Nays iade hakkınız varsa toplamda %30 iade almanız mümkün. Epic cüzdan iadeleriniz 14 gün içinde aktif oluyor. Oyun fiyatlarına iade yansıtılmamıştır, iadeyle beraber oyunları %30 daha ucuza sahip olma imkanınız var, unutmayınız efendim.
Ayrıca @Ravenholm hocamızın mega indirim dönemi için hazırladığı güzel bir liste vardı, ona da şuradan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Just Cause 4 alıp kenara çekilirim.

Hocam bu nays iade hakkı ne oluyor
Nays uygulamasi var Is Bankasina ait, oraya para gonderiyorsun ve oradaki parayi o uygulama arayuzu tarafindan saglanan bir sanal kart ile harcayabiliyorsun.

Dijital oyun platformalarinin bazilarinda harcamaniz icin size 20% para iadesi veriyordu, 100TL oyun aldiniz mesela bir kac gun sonra 20TL'si Nays hesabiniza iade ediliyor.

Syberia World Before'u aldım. Steam indirimlerinde 130 TL civarına düşmüştü. Alıp almamak arasında kalıp almamıştım, iyi ki de almamışım 🙂 27 TL'ye çöktüm hemen.

Yeni konular

Geri
Yukarı