Yaz indirimleri ve oyun tavsiyeleri!

2b0d18

Yoctopat
Yaz indirimleri yarın sona eriyorken ve Steam'in dolar kurunun değişeceği gibi haberler varken kaçırmamanız gerektiğini düşündüğüm oyunları listeledim. Listede olması veya olmaması gerektiğini düşündüğünüz oyunlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. Her fiyattan oyun koymaya çalıştım. Depremde fırsatçılık yapan insanlar gibi yağmalayın bu oyunları yoksa daha almaya fırsatınız olmayabilir. 1-2 sene sonra bu konuyu görüp fiyatlara baktığımızda nasıl bir şok yaşayacağız acaba. Ayrıca bu konuya @NotAKnightAnymore'in de bakmasını isterim. Forumu 3-4 aydır takip ediyorum ve girdiğim her oyun konusunda bu arkadaş yer alıyor. Gerek oyun haberleriyle gerekse çözümleriyle çok bilgili olduğunu düşünüyorum. Yani öyle :D. Konuma göz atıp eleştirmesi çok hoşuma gider.

1-Mortal Kombat 11 67TL. %90 indirimle 670TL'den 67TL'ye düşen bu oyunun serisini bilmeyen yoktur. Şu anda oynayabileceğiniz en iyi dövüş oyunlarından.

2-ETS 2 37TL. %75 indirimle 150TL'den 37TL'ye düşen bu oyunu bilmeyen yoktur. Kütüphanesinde bu oyun olmayan varsa bu fiyata kesinlikle kaçırılmayacak bir açık dünya kamyon sürme simülasyon oyunudur.

3-Ready or Not 79TL. Bu oyun 99TL'den %20 indirim ile 79TL'ye düşmüş. Bu oyunun nedensizce çok zam alacağını düşünüyorum. Taktiksel bir FPS oyunu arayanlar için bir numara. Kesinlikle kaçırmayın.

4-Ark: Survival Evolved 8TL. 32TL'den %75 indirimle 8TL'ye düşen bu mükemmel oyun gerçekten kaçırılmamalı. Bu oyun için şu an da 8TL gerçekten bedava. Çıplak bir şekilde mahsur kaldığımız adada malzemeler toplayıp gelişiyoruz, dinozorlar evcilleştiriyoruz ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Ayrıca birden fazla harita seçeneği ile sonsuz bir oyun deneyimi sunuyor. Bu tarz hayatta kalma oyunlarına aşık biri olarak söylüyorum ki bu oyunu kesinlikle kaçırmayın.

5-Sons of The Forest 224TL. Bu oyun 280TL'den %20 indirim ile 224TL'ye düşmüş. Çok fazla bir indirim yok oyun hala pahalı ama ben indirimlerden sonra kesinlikle daha da pahalanacağını düşünüyorum. Yeni çıkan bu oyun şu an da erken erişimde. Kesinlikle fiyatına değecek hayatta kalma oyunu.

6-The Forest 25TL. Bir önceki önermiş olduğum oyunu alacak kadar bütçeniz yoksa veya o kadar parayı bir oyuna vermek istemiyorsanız alın size The Forest. Tek başınıza sarıp sarmama konusu kişinin oyun zevkine göre değişir ama arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz keyifli bir oyun.

7-Payday 2 %90 indirimle 2,20TL. Lafa gerek yok. Bu devirde 2TL'ye su bile alınmıyorken bu oyun gerçekten bedava. 3.oyunu 2 ay sonra çıkıyor fakat oyun 500TL olduğu için onu listeye koymadım. Arkadaşlarınızla banka soymak istiyorsanız alıp keyifli saatler geçirebileceğiniz bir oyun.

8-7 Days to Die %76 indirimle 9TL. Zombilere karşı hayatta kalma temalı güzel bir oyun. Erken erişimde olmasına rağmen yorumları çoğunlukla olumlu ve hayatta kalma oyunlarına merakınız varsa 2 ekmekten ucuz olan bu oyuna göz atmanızı tavsiye ederim.

9-Elden Ring 489TL.

10-Red Dead Redemption 2 %67 indirim ile 379TL.

11-Grand Theft Auto V. Bu oyunu 3 tane paketi var. En ucuz olan düz paket Grand Theft Auto V: Premium Edition 276TL. Diğer paketlerde daha büyük indirimler var mağaza sayfasından göz atabilirsiniz.

12-Dark Souls 3 ve 2. bu oyun serisinin 3.oyununu daha oynama fırsatım olmadı ve oyun hakkında çok kötü yorumlar görmedim. %50 indirim ile 450TL olan bu oyun alınabilir gözüküyor. 2.oyun yine aynı şekilde %50 indirime girmiş ve 60TL'ye kaçmayacak bir oyun.

13-Valve Complete pack. Valve'ın birçok oyununu içeren paket. %96 indirim ile 42TL. Benim az param var ama çok oyun istiyorum diyorsanız alınabilir. Onun dışında içindeki oyunlar hakkında çok bilgim yok. Bu paketi önermemim 2 sebebi var. 1.sebebi L4D2 ve Portal 2 oyunlarını içermesi. 2.sebebi ise zaman geçirebileceğiniz bir sürü oyun bulundurması. Yanlış saymadıysam 18 tane paralı 4 tane ücretsiz oyun bulunduruyor.

14-The Witcher Trilogy paketi %75 indirim ile 75TL. Bu paket The Witcher serisinin 3 oyununu içeriyor. The Witcher: Enhanced Edition, The Witcher 2, The Witcher 3.
Bu 3 oyun The Witcher 3 oyununun tek başına indirimli hali ile aynı fiyatta.

15-Benim bir zamanlar PS üzerinde çok oynadığım Hitman serilerininde şuan bedavaya yakın bir fiyatı var. HİTMAN 3 ve HİTMAN 3 paketleri dışındaki oyunlar şuan çok ucuz. Steam cüzdanınızda 5-10TL arttığı zaman alabileceğiniz mükemmel oyunlar. Şu bağlantıdan ucuz oyunları görüntüleyebilirsiniz.

16-Dying Light %70 indirim ile 17TL.

17-Dying Light 2 Stay Human %50 indirim ile 174TL. Fakat şöyle bir durum var ki Dying Light 2 ile PAYDAY 2'yi içeren paket 157TL. İki oyunu aynı anda alıp daha ucuza alabiliyorsunuz. PAYDAY 2 kütüphaneniz de yoksa ve Dying Light 2'yi satın almak istiyorsanız ikisini de içeren paketi alıp normal Dying Light 2'den daha ucuza alabilirsiniz. Gayet güzel bir fırsat. Ben PAYDAY 2'yi oynamıyor olsam bile bu paketi satın alırdım. Kaçırmayın kesinlikle. Bunun dışında birçok paket ve birçok indirim bulunuyor aynı şekilde.

18-Rainbow Six Siege %60 indirim ile 91TL.

Benden bu kadar. Tavsiye etmek istediğiniz başka oyunlar varsa kesinlikle yorumlarınızı bekliyorum! Son vurgunu yapıp yağmalayın şu oyunları :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı