Yaz indirimlerinde 400 TL oyun önerileri

Ataberk98

Centipat
Daha fazla  
Steam yaz indirimlerinde sepetimde çok kararsız kaldım. 350-400 TL gibi bir bütçem var. Sistemi dert etmeyin, nasıl oyunlar önerirsiniz? İyiyse tür çok fark etmez ama aksiyon RPG severim şöyle bir sepet yaptım ve offline olursa sevinirim. Ayrıca Game Pass'te olan oyunlar ve indirim oranını da hesaba katarsanız sevinirim :)
Kingdom New lands 3TL.
Devil May Cry HD Collection 30TL.
Devil May Cry 5 80TL.
Ace combat 7 40 TL.
RDR 2 150TL.
Metro Exodus Gold Edition 70TL.
Önermeyeceğiniz bir şey var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam yaz indirimlerinde sepetimde çok kararsız kaldım. 350-400 TL gibi bir bütçem var. Sistemi dert etmeyin, nasıl oyunlar önerirsiniz? İyiyse tür çok fark etmez ama aksiyon RPG severim şöyle bir sepet yaptım ve offline olursa sevinirim. Ayrıca Game Pass'te olan oyunlar ve indirim oranını da hesaba katarsanız sevinirim :)
Kingdom New lands 3TL.
Devil May Cry 5 80TL.
Ace combat 7 40 TL.
RDR 2 150TL.

God of War RDR 2 alın bence geri kalan parayla istediginizi alırsınız.

Ace combat alma. Ayrıca ace combat o fiyatta değil ki.

39.80 TL diyor bir kontrol edin isterseniz ayrıca Top Gun Maverick gazıyla ekledim uçakları da severim.

God Of War ve RDR2 direk bütçeyi sıfırlıyor god of war 260 lira yoksa bende çok severim. God Of War ilk indirimine girdi daha düşer ve epic konuyla alırım.

God Of War ve RDR2 direk bütçeyi sıfırlıyor god of war 260 lira yoksa bende çok severim. God Of War ilk indirimine girdi daha düşer ve epic kuponuyla alırım.

God Of War ve RDR2 direk bütçeyi sıfırlıyor god of war 260 lira yoksa bende çok severim. God Of War ilk indirimine girdi daha düşer ve epic kuponuyla alırım.

God of War ve RDR2 direk bütçeyi sıfırlıyor God of War 260 lira yoksa bende çok severim. God of War ilk indirimine girdi daha düşer ve Epic kuponuyla alırım.

Son düzenleme:
39.80 TL diyor bir kontrol edin isterseniz ayrıca Top Gun Maverick gazıyla ekledim uçakları da severim.
Uçakları seviyorsan gerçekten uçuyormuş hissiyatı istiyorsan birazcık bütçeye kıyıp Microsoft Flight Simulator al, dediğin oyun çok dandik. O gazla girdiğin oyundan küfredip çıkarsın. O fiyatta değil derken sen Ace Combat 7.40 yazmışsın üstte, o nedenle Ace Combat o fiyatta değil ki yazdım.

Son düzenleme:
Kingdom New lands 3TL.
Devil May Cry 5 80TL.
Ace combat 7 40 TL.
RDR 2 150TL.

New lands yerine two crowns alabilirsiniz.

Geri
Yukarı