Yaz indirimlerinde alınabilecek 50 TL altı oyun önerisi

Levgae.jar

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar. Steam'de oyun almak istiyorum. Birkaç tane oyun buldum ama 1 tane daha oyun almak istiyorum 50 TL altı olması lazım Online olur fark etmez 4 GB RAM ile 2.2GHz'lik bir bilgisayarın açabileceği her oyuna razıyım ek olarak 1 oyun alıp bütçeyi bitirmek varken 5 tane oyunu uyguna almakta bir seçenektir önerileriniz için teşekkürler.

Stardew Valley
Merhaba arkadaşlar. Steam'de oyun almak istiyorum. Birkaç tane oyun buldum ama 1 tane daha oyun almak istiyorum 50 TL altı olması lazım Online olur fark etmez 4 GB RAM ile 2.2GHz'lik bir bilgisayarın açabileceği her oyuna razıyım ek olarak 1 oyun alıp bütçeyi bitirmek varken 5 tane oyunu uyguna almakta bir seçenektir önerileriniz için teşekkürler.

Batman Arkham Collection (3. oyunu oynatmaz)
BioShock Collection
Hitman essential Collection
Half-Life 2
Disco Elysium
Metro 2033 Redux
Metro: Last Light Redux

75 TL ediyor toplamı. Beğenmediğiniz bir iki tanesini çıkarabilirsiniz.

Yanlış hesaplamadıysam 95 kuruş aşıyor. Koleksiyon kartınız varsa onları satıp telafi edersiniz. Yoksa bu oyunlardan da kart düşüyor, yine telafi edersiniz.

Yanlış hesaplamadıysam 95 kuruş aşıyor. Koleksiyon kartınız varsa onları satıp telafi edersiniz. Yoksa bu oyunlardan da kart düşüyor, yine telafi edersiniz.

Teşekkürler acaba başka önerileriniz var mıdır yani gayet güzel önerilerde bulunmuşsunuz o yüzden ayrıca teşekkür ederim bir de daha fazla oyuna ihtiyacım var sağ olun.

Teşekkürler acaba başka önerileriniz var mıdır yani gayet güzel önerilerde bulunmuşsunuz o yüzden ayrıca teşekkür ederim bir de daha fazla oyuna ihtiyacım var sağ olun.
Rica ederim. Listemden seçip önerileri yapıyorum. Isterseniz listemdeki 50 TL altındaki oyunları atayım buraya. Bu arada daha fazla oyun istiyorsanız kaliteden düşmeniz gerekebilir.

Sıkıntı yok listenizi atarsanız daha iyi olabilir.
Tek tek yazmaktansa aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü aldım. Bayağı bir uzun ama hem oyunlar hem fiyatları yazıyor. Telefondan indirip galeride çift tıkladığın zaman net gözüküyor.

Düzenleme: Gözükmüyormuş. :) Görselin sıkıştırılmamış Drive linki:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230703_150948_Brave.jpg
    Screenshot_20230703_150948_Brave.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı