Yaz indirimlerinde ne alacaksınız?

Hades Game Pass'te var diye biliyorum. Steam'den daha ucuza gelmiş olur ve yanında yüzlerce oyuna da erişim sağlarsınız. Yaz indirimlerinde Steam'de 30TL aşağısına inmez büyük ihtimal. Çok güzel bir oyundur. Mitoloji ilgin varsa beğenirsin. Fakat Türkçe yama ihtiyacı duyabilirsin.

BattleField 4 almaya değer mi arkadaşlar?

Hades Game Pass'te var diye biliyorum. Steam'den daha ucuza gelmiş olur ve yanında yüzlerce oyuna da erişim sağlarsınız. Yaz indirimlerinde Steam'de 30TL aşağısına inmez büyük ihtimal. Çok güzel bir oyundur. Mitoloji ilgin varsa beğenirsin. Fakat Türkçe yama ihtiyacı duyabilirsin.
Ben oyun oynayan birisi değilim çok fazla ve ben bu oyunu ölene kadar oynayacağım için gamepass ten tercih etmedim. Evet yama varmı diye araştıracağım.

Ben oyun oynayan birisi değilim çok fazla. Ve ben bu oyunu ölene kadar oynayacağım için Game Pass'ten tercih etmedim. Evet yama varmı diye araştıracağım.
Ömür boyu oynanacak bir oyun değil açıkçası. Bitirmesi uzun sürmez. Uzun ömürlü olması için MMORPG türü oyunları tercih etmeniz daha iyi olur. Başka oyunlar ile ilgilenmeyecekseniz tabii ki Steam'den almak daha iyi olur. Yaz indirimleri ile 32TL'ye inecektir büyük ihtimal.

Geri
Yukarı