Steam Yaz indirimlerinde ne alacaksınız?

Ben Valve Complete Pack alacağım. Üstüne FlatOut 2 ve Euro Truck Simulator 1 alacağım. Terraira da alabilirim üstüne. Payday 1 alacaktım ancak kasabilir diye almadım. Bir de @616833 hocama oyun alacağım. Arkadaşlara da 1-2 ucuz oyun atarım birlikte oynarız diye. Belki param kalırsa 1 oyun daha alabilirim.

Wartales ve Undisputed'ı alacağım Wartales indirimde zaten şu an. İndirim başladıktan sonraki gün de geniş bir liste konusu açmayı planlıyorum.

Ben Valve Complete pack alacağım. Üstüne flatout 2 ve Euro Truck Simulator 1 alacağım. Terraira da alabilirim üstüne. Payday 1 alacaktım ancak kasabilir diye almadım. Bir de @616833 hocama oyun alacağım. Arkadaşlara da 1-2 ucuz oyun atarım birlikte oynarız diye. Belki param kalırsa 1 oyun daha alabilirim.

Size bir önerim ETS 1 almayın leş oyun leş.

ETS 2 İspanya ve Portekiz haritasını alacağım. Ek olarak param yeterse Anno 1800 almayı düşünüyorum.

Artık 1 DLC 40 TL oluyor en fazla maalesef ucuz olsa bende bayağı ETS 2 DLC alırımda.

Size bir önerim ETS 1 almayın leş oyun leş.
Valla hocam bilmiyorum burada da konu açtım hala oynanılır dediler. O yüzden alabilirim. ATS de var ama bir tık tuzlu gibi fiyatı. İndirimlerde kaç TL oluyor bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı