Yaz indirimlerinde oyunlar ne kadara iner?

Hasan_Usta

Femtopat
Daha fazla  
Selam.
Şu sıralar yaz indirimleri yaklaşmış bulunmakta ve benim istediğim 2-3 tane oyun var istediklerim ektedir sizce oyunlar indirime girer mi girerse kaç TL olur?
Not: Hepsini almayacağım sadece merak ediyorum hepsinin fiyatı kaç olur diye veya indirim gelir mi merak ediyorum sepete göstermelik koydum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-24-15-09-50-974_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-06-24-15-09-50-974_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Steamdb sitesinden daha önce ne kadara inmiş diye bakabilirsiniz. Genelde aynı civarlara düşüyor oyunlar.

Selam.
Şu sıralar yaz indirimleri yaklaşmış bulunmakta ve benim istediğim 2-3 tane oyun var istediklerim ektedir sizce oyunlar indirime girer mi girerse kaç TL olur?
Not: Hepsini almayacağım sadece merak ediyorum hepsinin fiyatı kaç olur diye veya indirim gelir mi merak ediyorum sepete göstermelik koydum.
Farm Together : 95₺
Cities Skylines: 84₺
JWE: 34,20₺

Steamdb'den bakabilirsin geçmişte almış oldukları indirimlere.

Oyun, eğlenceye ayrılabilecek para maaş alınınca az çok biliniyor zaten. Para bize havadan düşmüyor, bekleyip fiyatını karşılayabiliyorsak alıyoruz. 🙂
Ben öğrenciyim, biraz pahalı bir oyunu alacakken yeni aldığım oyunu iade edip bütçe ayarlamsı yapmıştım. Bence herkesi kendiniz ile bir tutmayın.

Ben öğrenciyim, biraz pahalı bir oyunu alacakken yeni aldığım oyunu iade edip bütçe ayarlaması yapmıştım. Bence herkesi kendiniz ile bir tutmayın.
Ben de öğrenciyim, ben öyle bir şeyi hiç yapmadım. Harçlığınızla alıyorsanız zaten kolay kolay büyük oyunlar alınmıyor, burs yatıyorsa zaten o parayı yönetemiyorsanız bir problem vardır. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı