Steam Yaz indirimlerinde Valve oyunlarında ve diğer oyunlarda nasıl bir indirim olur?

Kekver

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Steam'de sadece 1 yılımı geçirdim neredeyse. Yaz indirimlerinde Valve oyunlarında örneğin Valve pack gibi veya diğer oyunlar gibi. Bu tür oyunlarda nasıl bir indirim seviyesi olur bir de bu dolarlı Steam'in ilk yaz indirimleri olacak sanırsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
En büyük indirimler şüphesiz ki ana mevsimlerde, yani Yaz ve Kış aylarında oluyor.

Oyunların indirim düzeylerinin de fiyat birimi değişse dahi aynı kalacağını düşünüyorum. Bir oyunun fiyat geçmişini görebilmek için SteamDB'den yararlanabilirsiniz.

Valve Complete Pack'in içindeki oyunlar genelde yaklaşık %80'e kadar indirime giriyor. Oldukça düşüyor yani.

En büyük indirimler şüphesiz ki ana mevsimlerde, yani Yaz ve Kış aylarında oluyor.

Oyunların indirim düzeylerinin de fiyat birimi değişse dahi aynı kalacağını düşünüyorum. Bir oyunun fiyat geçmişini görebilmek için SteamDB'den yararlanabilirsiniz.

Valve Complete Pack'in içindeki oyunlar genelde yaklaşık %80'e kadar indirime giriyor. Oldukça düşüyor yani.

Tamamdır dostum çok teşekkür ederim para biriktiriyordum oyun almak için. Valve compalate packi alacaktım indirimleri bekleyim inşallah cok teşekkür ederim tekrardan

Yeni konular

Geri
Yukarı