Yaz indirimlerinden oyun önerisi

Ahmet_N34

Hectopat
Yer
Andromeda Gökadası
Daha fazla  
Keyifli kafa dağıtacak oyunlar arıyorum. Cüzdandaki parayı değerlendirmek istiyorum. Far Cry tarzı olduğu için Just Cause 3 almak istedim hem de gazoz parasına. Başka ne önerirsiniz? Kısa hikayeli ya da kafa dağıtmalık oyun olarak.

Screenshot_20230630_201653_Steam.jpg

Keyifli kafa dağıtacak oyunlar arıyorum. Cüzdandaki parayı değerlendirmek istiyorum. Far Cry tarzı olduğu için Just Cause 3 almak istedim hem de gazoz parasına. Başka ne önerirsiniz? Kısa hikayeli ya da kafa dağıtmalık oyun olarak.

Eki Görüntüle 1842222

O kadar düşük bir oyunu ben Torrent indiririm genelde. 50 Liraya AC Origins varsa alın. Ben kırk yılın başı PS4'e RDR2 aldım 150'ye. İniyor hayırlısı. Normalde Simulator oyunları kafa dağıtmak için aşırı iyi fakat Slime Rancher 2 falan 200 lira. Torrent'e karşıyım diyorsanız şayet bu oyunlar gerçekten iyi diye biliyorum. Ek olarakdan Doom oynadım geçenlerde, 94 olanından. 2 saat bol zevk veriyor. 20 Liradır o oyun maksimum bence. Ekle derim.

O kadar düşük bir oyunu ben Torrent indiririm genelde. 50 liraya AC Origins varsa alın. Ben kırk yılın başı PS4'e RDR2 aldım 150'ye. İniyor hayırlısı. Normalde Simulator oyunları kafa dağıtmak için aşırı iyi fakat Slime Rancher 2 falan 200 lira. Torrent'e karşıyım diyorsanız şayet bu oyunlar gerçekten iyi diye biliyorum. Ek olarakdan Doom oynadım geçenlerde, 94 olanından. 2 saat bol zevk veriyor. 20 liradır o oyun maksimum bence. Ekle derim.

RDR 2 ben de aldım zaten. Torrent çok istemem açıkçası. Zaten maksat cüzdandaki para bitsin. Zamlanmadan birkaç oyun alayım dedim. SIM oyunu değil de kısa, hikayesi değil oynanışı ön planda olan oyun arıyorum.

RDR 2 ben de aldım zaten. Torrent çok istemem açıkçası. Zaten maksat cüzdandaki para bitsin. Zamlanmadan birkaç oyun alayım dedim. SIM oyunu değil de kısa, hikayesi değil oynanışı ön planda olan oyun arıyorum.

Kanka dediğin oyunları 2 saat oynayıp çöpe atacaksın zaten. Adamlar oyun daha satılmaz zaten diye gazoz parasına satıyor, Simulator oyunları eskiden 5 liraya falan satılırdı. 5 GB bile etmiyorlar zaten. Ben harcayam edem diye almadığımdan Torrent indiriyorum. İllaki harcayam diyorsanız 20 liraya PS1 efsanesi Doom 1994 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı