Steam Yaz indirimlerinden oyun önerisi

ItsLeward

Decapat
Şu anlık sepetim bu şekilde 120 lira bütçem var aksiyon-macera, gizlilik oyunlarından hoşlanıyorum daha önce God of War, AC: Origins ve BioShock ınfinite'i severek bitirdim. Bu oyunlara benzer alabileceğim oyunlar önerirseniz sevinirim ayrıca şu anki sepetten çıkarmam gereken oyun varsa yazabilirsiniz.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca Sniper Elite 4'e 4 lira daha ekle bu paketi al.
1688475492782.png

Şu anlık sepetim bu şekilde 120 lira bütçem var aksiyon-macera, gizlilik oyunlarından hoşlanıyorum daha önce God of War, AC: Origins ve BioShock ınfinite'i severek bitirdim. Bu oyunlara benzer alabileceğim oyunlar önerirseniz sevinirim ayrıca şu anki sepetten çıkarmam gereken oyun varsa yazabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1847305
Crytek paketi alabilirsin. Crysis Remastered oyunları hoşuna gidebilir hem gizlilik var hem aksiyon. Çokta güzel oyunlar. Remasteredlerin grafikleride güzel.

AC Origins sevdiysen DLC'lerine bakabilirsin ayrıyeten AC serisindeki en iyi RPG Odyssey'de ve Origin'si sevdiysen Odyssey'de seversin onerim Full paketi alman yanında AC 3 Remastered da veriyor.

Onceki BioShock'lara bakabilirsin Batman Arkham Collection'da öneririm.

Ayrıca Sniper Elite 4'e 4 lira daha ekle bu paketi al.
Eki Görüntüle 1847334
Ne farkı var ki bu paketin?

Eki Görüntüle 1847305

Huntdown ve beat cop.

Geri
Yukarı