Yaz indirimlerinden oyun tavsiyeleri

Nemai

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de 51 lira civarı param var. Oyun önerilerinizi bekliyorum. Çoğu bilindik (HL 2, Max Payne gibi) oyunlar var. İnternet olmayan bir yere gideceğim için internetsiz oyunlar önceliğimdir. Bilgisayarda olmadığım için oyunlarımı atamıyorum ancak profil linkim bu:
Sistemim de GT 730, i5 4460, 4 GB DDR3 RAM.

Strateji seviyorsanız Europa Universalis IV, HOI IV seviyorsanız bunu da seversiniz diye düşünüyorum. Frostpunk (Epic Games bedava vermişti diye biliyorum), ben de yeni başladım inanılmaz güzel bir oyun, denemekten zarar gelmez bence. Diğer türlere gelecek olursak benim de ilgilendiğim, elime para geçince alacğım Insurgency: Sandstorm var, gayet de güzeldir bence. Forza Horizon 4, oynamadıysanız önerebilirim, klavyeyle bile zevk aldığım bir oyun.
Not: sistem özelliklerinizi görmemişim, belirttiğim oyunları kaldırmayabilir.

Steam'de 51 lira civarı param var. Oyun önerilerinizi bekliyorum. Çoğu bilindik (hl 2, Max Payne gibi) oyunlar var. İnternet olmayan bir yere gideceğim için internetsiz oyunlar önceliğimdir. Bilgisayarda olmadığım için oyunlarımı atamıyorum ancak profil linkim bu:

Payday 2 olabilir(solo oynanabiliyor)

Steam'de 51 lira civarı param var. Oyun önerilerinizi bekliyorum. Çoğu bilindik (hl 2, Max Payne gibi) oyunlar var. İnternet olmayan bir yere gideceğim için internetsiz oyunlar önceliğimdir. Bilgisayarda olmadığım için oyunlarımı atamıyorum ancak profil linkim bu:

Grafiklerini severseniz disgaea seriside olabilir(tüm seriyi 500-600 saat oynayanı gördüm)

Tavsiye edilen oyunlar için teşekkür ederim. Çoğu bende olan veya bütçemi aşan oyunlar. Disgaea'ya baktım biraz ancak pek gözüme hoş gelmedi. Resident Evil 4, Far Cry 3, My Friend Pedro aldım arkadaşımın tavsiyesiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı