Steam Yaz indirimlerine 1 ay kaldı

Bannerlord, sekiro ve 50 tl altı birkaç oyun. Epicten de 200 tlyi çok geçmeyecek bir sepet yapmaya çalışıyorum şuan. Detroit garanti alacağım emin olmadığım oyunlarda karar verip sepeti bitireceğim.

Ben paraya ve alacağım oyunlara çoktan karar verdim 1755 TL bütçe var hepsini harcicam oyunlara öneriniz varsa açığım listem şu.
1. Elden Ring Nays ile cashback de var 500 düşse ideal indirim yemezsede çok fark etmez Nays ile 600 oluyor 500 ise 400.
2. Uncharted.
3. yakuza like a Dragon.
4. racoon City paketi ( RE2 ve RE3 var içinde )
5. bütçeye bağlı bu mesela geriye kalırsa 350 TL gibi bir para Bannerlord da alabilirim Miles Morales'te alabilirim eğer az bir para kalırsa Crysis + Control Ultimate Edition tercihim veya Days Gone.

Not: İndirim Kurban Bayramı'ndan 1 gün sonra bundan dolayı 150 garanti bütçe artışım var 200 de artabilir ama Max 150 olur kesin olarak.

Bannerlord, Sekiro ve 50 TL altı birkaç oyun. Epic'ten de 200 TL'yi çok geçmeyecek bir sepet yapmaya çalışıyorum şu an. Detroit garanti alacağım emin olmadığım oyunlarda karar verip sepeti bitireceğim.

Etail de Detroit Steam key şeklinde uyguna satılıyor bilginize 65 TL fiyatı.

Neyse ki 15 gün içinde fiyat değiştirirlerse indirime giremiyorlar, 2 hafta zam yemezse sorun yok herhangi bir oyun.
O süre 30 gün değil mi hocam? Hatta Steamworks sayfasında da alttaki yazı var:
  • Herhangi bir para birimindeki bir fiyat artışından sonra 30 gün boyunca ürününüz için indirim sunamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı