Yaz sonu sistem toplanır mı?

Asgeri ücrete zam gelmedi daha açıklanmadı yani 1 hafta önce telefon aldık indirimsiz 5800 e, 1 gün önce alsaydık 5600 dü, şu an 6664 tl aynı sitede. Çok düşeceğini sanmam bu ülkede bir şey alacaksanız uzun vadede baş ağrısı yaratmayacak ürünlerin sahibi olmayı hedef biçin, örnek veriyorum 12 gb ekran kartı alabiliyorsaniz 12 alın 8 gb'a girismeyin çünkü 3 4 yıl hatta 1 ay sonra bile ne olacağı belli değil, ha şansına daha da düşer bilemem ama ekonominin bu kadar dalgalı olmasından %10 kişi karlı ürün alır gerisi hep zararda olur, inşallah o kesimden olursunuz diyelim😁.

Bir ürünü ne zaman beklediysem o ürünün fiyatı arttı. Beklememek lazım ama bazen aralik ayi indirimleri karne günü vs indirimleri oluyor. Mesela bugün İncehesap'ta cuma indirimi var takip edin.

Bir ürünü ne zaman beklediysem o ürünün fiyatı arttı. Beklememek lazım ama bazen aralik ayi indirimleri karne günü vs indirimleri oluyor. Mesela bugün İncehesap'ta cuma indirimi var takip edin.
Hocam o zamana daha da artabilir, stokların sonuysa indirim olur diye düşünüyorum ama şu an örnek 6k olan şey Aralık ayındaki indirimde belkide 7.5k tutar, geçen yıl temmuzun yirmisinde 6.5 k ya telefon aldım şu an 14k en az. Allah hepimizin yardımcısı olsun, inşallah her şey düşer, doğru yatırımlar, planlar yapılır ülke adına demekten baska care yok...

Hocam o zamana daha da artabilir, stokların sonuysa indirim olur diye düşünüyorum ama şu an örnek 6K olan şey aralık ayındaki indirimde belki de 7.5k tutar, geçen yıl Temmuz'un yir misinde 6.5 k ya telefon aldım şu an 14K en az. Allah hepimizin yardımcısı olsun, inşallah her şey düşer, doğru yatırımlar, planlar yapılır ülke adına demekten baska care yok...

Dün 3 TL'ye aldığım ekmek bugün 4 TL olmuş. Yani geçen sene neki. Eğer böyle bir planın var ise Technopat indirim köşesi var. Onu takip et. Geçen XFX RX 6600 XT 6 k ya vardı. İşin zor kolay gelsin şimdiden.

@stiçç98 3-4 yıl önce 15000 TL'ye aldığım R25 motosikletler şu anda en az 100000 TL hocam. Biraz daha giderse tam 10 katı zam olacak. Ne alınacaksa erken alınmalı bence.

50k fiyata aldığımız Honda civic 2012 model araç 400k 500k civarı geziyor. Eskiden kredi çekip almayı hayal edebiliyorduk şu an gece rüyama bile giremeyecek durumda. :D

@stiçç98 3-4 yıl önce 15000 TL'ye aldığım R25 motosikletler şuanda en az 100000 TL hocam. Biraz daha giderse tam 10 katı zam olacak. Ne alınacaksa erken alınmalı bence.
Bu sekilde yatırım politikası izlenmeye devam ederse 200.000 tl de olur, diyecek söz yok, (büyüklerimiz) bunlar size yeter biz b.kun içinde yüzüyorduk demeye devam ettiği sürece bir şey değişmez bu ülkede.

@stiçç98 3-4 yıl önce 15000 TL'ye aldığım R25 motosikletler şuanda en az 100000 TL hocam. Biraz daha giderse tam 10 katı zam olacak. Ne alınacaksa erken alınmalı bence.
R25 nasıl 100000 oldu ya en son 50-60 civarı değil miydi ?
Bu arada bence fazla beklemeden alınabiliyorsa şu zamanlarda alınmasını düşünüyorum.

R25 nasıl 100000 oldu ya en son 50-60 civarı değil miydi?
Bu arada bence fazla beklemeden alınabiliyorsa şu zamanlarda alınmasını düşünüyorum.

Mesajı yazana kadar 160k olmuş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı