Yaz Tatili İçin Oyun Önerisi

Proxxyh

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: Patriot Viper Steel RGB 16GB (2x16GB) DDR4 3600MHz CL20 Gaming
SSD: XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B-2T-CS 2TB 7400/68
GPU: Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti OC
Anakart: Asus EX-B760M-V5 D4-CSM Intel B760 Soket 1700 DDR4
CPU: Intel Core i7-14700KF 5.60GHz 20 Çekirdek 33MB L3
Arkadaşlar şu anda oyun anlamında cidden büyük bir boşluktayım. Malum yaz tatilinin bitmesine daha çok var ve ben oynayacak oyun bulamıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda oyun anlamında cidden büyük bir boşluktayım. Malum yaz tatilinin bitmesine daha çok var ve ben oynayacak oyun bulamıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.
en sevdiğim oyun olan mafia 2 tabi online istiyorsan lol fortnite pubg cs go ets 2 çok fazla ama single istiyorsan call of jaruez blound in blood - mafia 2 - half life 2 - dota - lol - fortnite vs vs

Belki çok bir kitlenin sevebileceği bir oyun değil ancak yaz indirimlerinde edindiğim Stardew Valley adındaki oyunu öneririm, görüntülerden basit gibi dursa derin bir oyun esasen. Tabii ne tür oyun istediğini belirtseydin daha iyi öneride bulunabilirdik, dediğim oyunun co-op versiyonu da var.

Sistemin nasıl? Ona göre önerelim.
GeForce GTX 1070 Ti
AMD Ryzen 5 2600 Six-Core
8 GB RAM
en sevdiğim oyun olan mafia 2 tabi online istiyorsan lol fortnite pubg cs go ets 2 çok fazla ama single istiyorsan call of jaruez blound in blood - mafia 2 - half life 2 - dota - lol - fortnite vs vs
Teşekkür ederim call of jaruez ve blound in blood dışındakileri oynadım bu ikisinede bi bakıcam.
Belki çok bir kitlenin sevebileceği bir oyun değil ancak yaz indirimlerinde edindiğim Stardew Valley adındaki oyunu öneririm, görüntülerden basit gibi dursa derin bir oyun esasen. Tabii ne tür oyun istediğini belirtseydin daha iyi öneride bulunabilirdik, dediğim oyunun co-op versiyonu da var.
Teşekkürler Stardew Valley i oynadım. Genellikle çoğu oyuna şans veririm ama genel olarak TPS,FPS,RPG,Açık dünya olur,çizgisel hikaye olur,film gibi oyunlar olur, online , co-op, strateji oyunu olabilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı