Yaz tatili için uygun yer önerisi

ufoandaliens

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Öncelikle ben Ankara'da yaşıyorum bu zamana kadar hiç deniz görmedim, tatile gitmedim yani. Bu yaz tatile gitmek istiyorum, normalde 3 ay önce arkadaşlarla Antalya tarafında otellere bakıyorduk ama sadece otel fiyatları 2300 - 2500 TL civarı gördük bunun yolu orada harcanacak parası filan 3000 TL'yi buluyor.. Bir kaç arkadaşla gitmeyi planlıyoruz aslında ayrı bir ev tutup yemeğini filan kendimiz ayarlamamız daha uygun olabiliyormuş ama bizimkiler ona uğraşılmaz filan diyor. Bilmiyorum belki ev olayını ikna edebilirim Temmuz veya Ağustos gibi gitmeyi düşünüyorum, oteldi yol parasıydı yemekti filan 1500 TL civarı harcayabilirim, zorlasam her şey dahil en fazla 2000 TL. Böyle yerleri bilen arkadaşlar varsa veya daha önceleri gidenler varsa yardımcı olabilir mi?

Mersin Taş Ucunda normal 3+1 vb. evleri uygun fiyatlı kiralayabiliyorsun çok kişi iseniz de bi ekip üst kata bi ekip alt kata mersinde sahili en iyi yer, suriyeli 0 zaten çoğu yer villa otel yok orada orayı pek bilinde yok gidin derim bizim kaldığımız evin günlüğü 250Tl idi mesela kocaman ev 3 günü 750TL yemek işini de sabah kalkar peynir ekmek yersiniz uğraşılmayacak ne var zaten saat 1'de denize girilmez güneş en tepede iken öğlen gelir makarna filan yaparsınız olmadı fırın da çok orada sabahtan kıyma bırakırsınız öğlene kıymalı akşam da çıkın gezin oturup ne yapacaksınız boşuna pansiyon filan uğraşmayın mis gibi ev yatağı koltuğu her şeyi var balkonu vs. kendinizi rezil edersiniz pansiyonda ama evi orda bulamazsınız İnternet den evi bulup kendinize ayırtmanız lazım.

Son düzenleme:
Balıkesir, Erdek'i öneririm. Bu zamana kadar gittiğim en iyi deniz kenarı tatil yeri. Denizi güzel, çevresi güzel, pansiyon fiyatları da çok uygun. En azından ben gittiğim zaman öyleydi, şu anki durumunu bilemeyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı