Yaz tatilinde internetten para kazanmak

666222

Picopat
Arkadaşlar yaz tatilinde çalışmaya gitmeyeceğim bu yüzden internetten para kazanmaya odaklandım Bionluk vb fiverr gibi uygulamaları araştırdım ancak sistemin nasıl işlediğini pek anlamadım. Ayrıca alışamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaz tatilinde çalışmaya gitmeyeceğim bu yüzden internetten para kazanmaya odaklandım Bionluk vb fiverr gibi uygulamaları araştırdım ancak sistemin nasıl işlediğini pek anlamadım. Ayrıca alışamadım.

Ben sosyal medya üzerinden reklam yaparak logo tasarlamıştım sende yapabilirsin. Mesela bir sayfaya logo yapıp 50TL + reklam gibi bir fiyatlandırma yapabilirsin. Kasım 2021'de haftalık 400TL'ye yakın kazanmıştım. Photoshop bilmiyorum diyorsan hazır şablon olarak bul (PSD) üstüne ismi yaz.

İnternet üzerinden verebileceğin en iyi hizmet nedir?
Oyun modlama, web sitesi yapma, oyun yapma, tasarım 3D, resim, banner vs.
hangi alanda yeteneğin olduğuna inanıyorsan o alanla ilgilenen Discord hubları veya internet sitelerinde kendi yaptıklarını paylaşıp müşteri bulabilirsin.

Ben sosyal medya üzerinden reklam yaparak logo tasarlamıştım sende yapabilirsin. Mesela bir sayfaya logo yapıp 50TL + reklam gibi bir fiyatlandırma yapabilirsin. Kasım 2021'de haftalık 400TL'ye yakın kazanmıştım. Photoshop bilmiyorum diyorsan hazır şablon olarak bul (PSD) üstüne ismi yaz.

Bionluk bunları yapmak için uygunmu.

Yeteneğiniz ve ilgi alanlarınız neler ? Mesela iyi yazı yazabiliyorsanız makale yazmak çok karlı bir iş. Logo tasarlayabilirsiniz , Web Site scripti yapıp satabilirsiniz , web sitesi kurabilirsiniz , bazı oyun satış siteleri müşteri hizmetleri arıyor onlara başvurabilirsiniz gibi gibi. Tamamen neyi yapabileceğinizle alakalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı