Yaz Tatilinde Oynanabilecek Oyun Önerisi

Kadir2004

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz, yaz tatili başladı ve ben de yeni bir oyun serisine başlamak istiyorum. Önerilere açığım."GTA, Max Payne, Hitman" serisini daha önce oynadım. Survival oyunlarla aram pek yok. Eğer mümkünse single player, story tabanlı bir oyun olsun. Sistem sıkıntım yok, her türlü oyun önerebilirsiniz.

Biliyorsunuz, yaz tatili başladı ve ben de yeni bir oyun serisine başlamak istiyorum. Önerilere açığım."GTA, Max Payne, Hitman" serisini daha önce oynadım. Survival oyunlarla aram pek yok. Eğer mümkünse single player, story tabanlı bir oyun olsun. Sistem sıkıntım yok, her türlü oyun önerebilirsiniz.
Oynadığım oyunları önereyim;
Titanfall 2
FIFA 19
ETS 2
Middle-Earth Shadow Of War - Şiddetle tavsiye ediyorum. Ben severek oynuyorum. "Definitive Edition" olanı aldım ben. 80 lvl'lere kadar çıkıyor ve ayrıca çok zevkli.

Titanfall 2'yi @Doğukan Çelik hocamın önerdiği gibi mutlaka oynayın. Hikayesi muazzam. Buna ek olarak Battlefield serisi, Call Of Duty serisi Black Ops 3'e kadar oynayın, Dying Light tavsiyemdir ayrıca Borderlands 2 de oynayabilirsiniz.

The Long Dark oynayabilirsin oyundaki her şeyi tümüyle yapman 150 saatten fazla sürüyor. Soğuk karlı bir havada hayatta kalmaya çalışıyorsun. Terkedilmiş yerlerden su, yiyecek, kıyafet, eşya vs. alıyorsun.

Önerileriniz için teşekkürler.Şimdi Steam'den Dying Light aldım.İndirimdeymiş,20TL civarı bir fiyata aldım indiriyorum.Fikirleriniz için tekrardan sağolun.

Single Player ve hikayeli oyun istemişsin. Life Is Strange 1. Detroit Become Human gibi. Seçimler yaparak oyunu devam ettiriyorsun. Seçtiğiniz her cevap, soru, karar oyununu etkiliyor. Dikkat oyunun sonunda ağlama riski var. Oyun 5 part. 1. Bölümü Steamda bedava. Alırsan çok güzel olur -serisini-. Ya da korsan oyna.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı