Yaz tatilinde oynanacak oyun tavsiyesi

cod serisinde saydığın oyunları bu yıla kadar nasıl oynamadın hayret ediyorum açıkçası uzun bi serüven seni bekliyor diğer oyunlara başlamadan aldığın cod oyunları yükleyip bitirmeye bak ama üzülerek söylemeliyim ki tadı damağında kalıcak :D ayrıca oynamadıysan modern warfare serilerini bitirmeni öneririm 1. oyunu pek sevmeyebilirsin ama 2 ve 3 te aksiyonun dibine vuruyosun ki hele 3. seri felaket bir şey

Satın aldığını söylediğin oyunları doya doya oynasan zaten yılbaşı gelir. :) (Sleeping Dogs 2 hangi oyun?)

Kalan 117 Lira bütçen ile Bloodlines 2 alıp geleceğe yatırım yapabilirsin. Oyun Türkçe olarak çıkacak ve ön sipariş fiyatı oldukça uygun.

Bi arkadaş demiş bende tekrar diyeyim korku oyunu sevmem korkarım ama Metro serisi çok hoşuma gitti

cod serisinde saydığın oyunları bu yıla kadar nasıl oynamadın hayret ediyorum açıkçası uzun bi serüven seni bekliyor diğer oyunlara başlamadan aldığın cod oyunları yükleyip bitirmeye bak ama üzülerek söylemeliyim ki tadı damağında kalıcak :D ayrıca oynamadıysan modern warfare serilerini bitirmeni öneririm 1. oyunu pek sevmeyebilirsin ama 2 ve 3 te aksiyonun dibine vuruyosun ki hele 3. seri felaket bir şey
O saydıklarım dışında hepsini bitirdim ve ayrıca yaklaşık 3,4 yıldır bilgisayarım yoktu teknik arızadan dolayı yeni pc topladım o yüzden bazı oyunlari yeri oynuyorum.(yılı fazla abartmış olabilirim)ama en az 2 yıldır yok pc

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı