Yaza kadar dolar düşer mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Express

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, gün geçtikçe doların yükseldiğini görüyoruz. Sizce dolarda bir düşüş olabilir mi? Bilhassa bu yaza kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geleceği göremeyiz, herhangi bir olay ve gelişme sonucunda Dolar'da farklılıklar oluyor. Ama benim düşüncem uzun vadede 2 Tlye yaklaşacağı. Borsa yorumcuları 2 Tl'nin altına düşmesinin çok zor olduğunu söylüyor :(

Burası teknoloji forumu, ekonomi sayfası değil.

Burası teknoloji forumu, ekonomi sayfası değil.

Burası da teknoloji forumunun "Diğer Konu Dışı" bölümü.

Soruya gelince, hiç zannetmiyorum ama burası Türkiye her şey olabilir.

Eğer seçimlerden sonra koalisyon olmaz ve ülke karışmaz ise düşme ihtimali var. Kısacası suların durulması lazım düşmesi için.

Doların düşmesi küçük bir ihtimal bence. Malum parti ABD'ye peşkeş çeke çeke dolar daha da artar bence. Zor günler geçiriyoruz.

Ekonomistler bile bu sorunun cevabını bilmiyor. Ama bence kimse doların düşmesini bekleyip de sistem toplamayı düşündüğü tarihi ertelemesin. Ekonomide gidişat büyük ihtimalle kötüye doğru olacaktır.

Gezi bitti. Sansür var, yolsuzluklar var, Rusya da olaylar var, Amerika'nın döviz rezervlerini 65 Milyar dolara indirmesi var... Varda da var yani. Dolar düşer döviz büroları kapalıdır sabah kalkar gidersiniz 2.30 olmuştur. Türkiye'de hiçbir şey garanti değil.

Seçimlerden sonra düşeceğine inanıyorum ama yaz tatiline kadar 2 Tl nin altı çok zor gözüküyor.

Siyaset yapmak gibi olmasın o yüzden üstü kapalı söylüyorum. Bazı partilerin seçimden sonra bazı hayalleri var. Eğer olursa ülke Suriye'ye dönebilir gibi. O zaman 3'ü bile bulabilir. Şu sıralar dolara güven olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı