Yazdığım kitap konusu nasıl olmuş?

Japonya mı? Mantıklı gelecek en son şey. Adamlar depremde ölmemek için teknolojide boyut atladılar, Japonya'da depremden ortalık kasıp kavrulur demişsin, bence imkansız. Biri de Japonya çok iyi seçim demiş? Yahu Türkiye'de daha çok deprem oluyor? Türkiye'de geçmeli hikaye çünkü burası henüz feodalizmle yönetiliyor! Yakında hepimizi bir akrabasının ölüm sebebi deprem olacak.

//
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Japonya mı? Mantıklı gelecek en son şey. Adamlar depremde ölmemek için teknolojide boyut atladılar, Japonya'da depremden ortalık kasıp kavrulur demişsin, bence imkansız. Biri de Japonya çok iyi seçim demiş? Yahu Türkiye'de daha çok deprem oluyor? Türkiye'de geçmeli hikaye çünkü burası henüz feodalizmle yönetiliyor! Yakında hepimizi bir akrabasının ölüm sebebi deprem olacak.

//
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir tane arkadaşın da yazdığı gibi deprem bütün dünyada olabilir ve en dayanıklı ülkelerden biri de Japonya olduğu için sadece orada sağ çıkanlar olabilir.

Deprem dünya çapında büyük etki etmiş ve iletişim kopmuş ise esas adamımızın hem kendi toplumunu bir arada tutması hem de sınırlı insan ve kaynak ile diğer ülkelerin ve Japonya'nın diğer ana bölgelerinin durumlarını öğrenmeye çalışması merak uyandırıcı olur.

Ben bu tarz hikayelerde ben ortamın uzun uzadıya anlatılmaya çalışılıp olaylardan kopulmasını sevmiyorum. Bu çok kişisel bir yorum tabii ki bunu göz ardı edebilirsiniz. Yazarın tarzı ne ise o şekilde yazmalı sonuçta. Umarım başarılı olursunuz.

Geri
Yukarı