Yazı yazmak için tablet önerisi

M.Efe.Ceylan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar son zamanlarda farklı bir ihtiyaç gelişti.

Sırt problemlerimden dolayı okula kitap götüremiyorum. Tüm kitapları PDF'e çevirdim ve üzerine notlar alacağım. Bunun için bir tablet arıyorum.

Aradığım başlıca noktalar var, bunlar doğrultusunda yönlendirirseniz beni çok memnun olurum;

1. Kalem ile kullanımı iyi olmalı. Yazı elim ile yazı yazarken rahat olmalı. Dediğim gibi PDF üzerine not alacağım.
  2. Pil ömrü ve ekranı tatmin edici bir alet arıyorum açıkçası. Saatler harcayacağım için üzerinde biraz kaliteli bir şey bakıyorum.
  3. İşletim sistemi çok fark etmez Android, Windows, Apple. Bahsettiğim gibi iş görebilmesi birinci önceliğim.
  4. Bu çok şart değil ancak kalem ile yazı yazarken el algılaması kapatılabilen bir tablet olursa çok güzel olur. Rahat rahat elim üstünde yazmak istiyorum.

Bu tipte neler var acaba ya da bu sorunumu nasıl çözebilirim bana bir yol gösterin A dostlar.

Neler var fiyatları ne aralıkta acaba bu tip araçların?

Tam bu iş için, tüm kriterlerinize uygun iPad Pro 9.7 var fakat fiyatı cep yakıyor..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı