Grafik tablet yazı yazmak için kullanılır mı?

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Temel amaç olarak sınav hazırlığı ve özellikle not almanın yanında bazen de şekiller, diyagramlar, tablolar, basit resimler vs. çizmek için bir grafik tablet araştırıyorum.

Modellere biraz hakim olduktan sonra öneri konusu da açacağım ama şimdilik merak ettiğim şey şu:

Boş bir dijital A4 sayfasına grafik tabletle yazı yazmak kullanışlı olur mu?

YouTube'daki videolarda genelde çizim amaçlı kullandıklarından pek bilgi edinemedim.

1650829471710.png

Son düzenleme:
Ben sınav hazırlığı için Matepad 11'i alacağım,bir bak istersen.Kendi sitesinden alırsan aksesuarlarla çok uyguna geliyor ve 300 tl indirim kuponu var.

YouTube'daki videolarda genelde çizim amaçlı kullandıklarından pek bilgi edinemedim.
YouTube'daki çoğu öğretmenler, derslerini grafik tablet ile işliyorlar. Yani işe yarıyor fakat kendi görüşüm not tutmak bence dijital ortamda değil de bizzat defterin üzerinde olmalı diye düşünüyorum.

Temel amaç olarak sınav hazırlığı ve özellikle not almanın yanında bazen de şekiller, diyagramlar, tablolar, basit resimler vs. çizmek için bir grafik tablet araştırıyorum.

Modellere biraz hakim olduktan sonra öneri konusu da açacağım ama şimdilik merak ettiğim şey şu:

Boş bir dijital A4 sayfasına grafik tabletle yazı yazmak kullanışlı olur mu?

Eki Görüntüle 1369728

Son durum nedir hocam? Ne yaptınız?

Wacom small tablet aldım ve çizim için kullanıyorum, yazı yazmak için kullanışlı olmuyor. Yazı için alıyorsanız almayın.

Büyük ihtimalle Wacom almayacağım fakat alırsam da soru çözerken yazılan 1-2 cümleyi yazarken sorun çıkartmaz herhalde. Veikk S640 veya Huion 420 almayı düşünüyorum. Grafik tablet almadan önce bu modelleri de araştırmışsınızdır belki. Hangisini tavsiye edersiniz?

Büyük ihtimalle Wacom almayacağım fakat alırsam da soru çözerken yazılan 1-2 cümleyi yazarken sorun çıkartmaz herhalde. Veikk S640 veya Huion 420 almayı düşünüyorum. Grafik tablet almadan önce bu modelleri de araştırmışsınızdır belki. Hangisini tavsiye edersiniz?
Aynen öyle kısa şeylerde problem olmaz.
Huion'u bilmiyorum da Veikk'i bana da önermişlerdi, araştırdığımda iyi bir model olduğunu gördüm. Fiyat farkı çok olmadığından Wacom aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı