Çözüldü Yazıcı çalışıyor ama uygulamalarda gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Daha önce bağlanıyordu. Bugün tekrar bağladım. Yazıcıyı çalıştırdım. USB ile bilgisayara bağlandı. Aygıtlarda yazıcı görünüyor ve yazıcının tarama ve yazma işlemleri test sonucu ile birlikte çalışıyor. HP Smart uygulaması veya diğer uygulamalarda yazıcı görünmüyor.

Çözüm
Toplantı biçiminde açtığınızda giriş yapamadım. Birileri girmez korkmayın. Olursa da tespit ederiz :D
1 676 014 566 - 645zws
Toplantı biçiminde açtığınızda giriş yapamadım. Birileri girmez korkmayın. Olursa da tespit ederiz :D
Merhaba Mert, sana bilgi vermeyi unuttum. Ben bu olaydan birkaç gün sonra bu sorunu çözdüm. Güncelleme yaptıktan sonra HP yazılımı tekrar kuruldu ve düzeldi. Sanırım sürücü bugu oluşmuştu, güncelleme sonrası sorun kalmadı.
1 676 014 566 - 645zws
Merhaba Mert, sana bilgi vermeyi unuttum. Ben bu olaydan birkaç gün sonra bu sorunu çözdüm. Güncelleme yaptıktan sonra HP yazılımı tekrar kuruldu ve düzeldi. Sanırım sürücü bugu oluşmuştu, güncelleme sonrası sorun kalmadı.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı