Yazıcı Seçimi

Osman Vardar

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Technopat forumunda yeniyim. Yazıcı almak istiyorum ufak bi araştırma yaptım ve HP nin ucuz kartuşlu InkAdvantage özellikli "HP Deskjet Ink Advantage 4645" almaya karar verdim. Kartuş fiyatı 25-28 TL arası. Sizce doğru karar vermiş olur muyum? Başka modellerden önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler, Hayırlı bayramlar, İyi Forumlar :)
Bilgisayar_3443271.jpg
Bilgisayar_3443275.jpg
Bilgisayar_3443273.jpg
Bilgisayar_3443272.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende HP Laserjet 1102w almayı düşünüyorum sizce nasıl alırsam pişman olurmuyum teknosada 287 TL
c02931622.png

Merhaba, Kartuşlu yazıcı almanızı tavsiye etmiyorum. İki tane Kartuşlu HP yazıcımız vardı. Kartuşları dediğiniz gibi 25-28 TL. Siyah,sarı,mavi gibi çeşitli renklerde ayrı ayrı para verdik bir kez. Baktık böyle olmuyor. Kendimiz dolum seti alıp doldurmaya başladık. Ama bir işkence. Doldurduğunuz kartuşları yazıcı bazen tanımıyordu. Tanıtana kadar canımız çıkıyordu. Sonunda da iki yazıcıda bozuldu. Bilmiyorum neden bozulduğunu. Size tavsiyem tonerli yazıcı alın. Ayrı ayrı kartuş alacağınıza, teknik servis gibi dolum yapan yerlere boş toneri verip, dolum yaptırın. Toneriniz dolana kadar da size ürününüzün modeline göre toner veriyor zaten. 25-30 TL siyah toner. Renkli toneri bilmiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, Kartuşlu yazıcı almanızı tavsiye etmiyorum. İki tane Kartuşlu HP yazıcımız vardı. Kartuşları dediğiniz gibi 25-28 TL. Siyah,sarı,mavi gibi çeşitli renklerde ayrı ayrı para verdik bir kez. Baktık böyle olmuyor. Kendimiz dolum seti alıp doldurmaya başladık. Ama bir işkence. Doldurduğunuz kartuşları yazıcı bazen tanımıyordu. Tanıtana kadar canımız çıkıyordu. Sonunda da iki yazıcıda bozuldu. Bilmiyorum neden bozulduğunu. Size tavsiyem tonerli yazıcı alın. Ayrı ayrı kartuş alacağınıza, teknik servis gibi dolum yapan yerlere boş toneri verip, dolum yaptırın. Toneriniz dolana kadar da size ürününüzün modeline göre toner veriyor zaten. 25-30 TL siyah toner. Renkli toneri bilmiyorum.
Pekala üste benim paylaşmış olduğum ürün hakkında ne düşünüyorsunuz çevrenizde kullanan varmı? Almayı düşünüyorumda sonradan pişman olmak istemiyorum toneri istanbulbilişimde 27 TL

Pekala üste benim paylaşmış olduğum ürün hakkında ne düşünüyorsunuz çevrenizde kullanan varmı? Almayı düşünüyorumda sonradan pişman olmak istemiyorum toneri istanbulbilişimde 27 TL

Bu yazıcı benim ilk kullandığım Deskjet'e benziyor. Sanırım sadece bu tonerli olanı. Vatan bilgisayardan tonerli yazıcılara biraz baktım. Ona 287 TL vermeniz biraz saçma olur. Tonerli yazıcılar Vatan da 154 TL den başlıyor. Çok fonksiyonlu tonerli yazıcılar, 300 TL ve yukarısı. n11 de hem çok yazıcı var hemde fiyatları daha uygun oradan alırsanız daha iyi olur. Marka olarak Brother,Xerox,Canon,Samsung,HP öne çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı