Çözüldü Yazıcı, sorun giderici çalıştırılmadan yazdırmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fonksiyonlar

Hectopat
Makaleler
1
Yazıcıda bir PDF'i yazdırmaya verip sorun gidericiyi başlatınca yazdırılmaya başlıyor ama her şey çok yavaş işliyor. Garantisi var. Saatlerdir uğraşıyorum. Garantiye vereyim diyorum ama annem "Sen araştırmıyon ki." falan deyip izin vermiyor. Bugün 4 saat harcadım buna, var mıdır bir yolu? Sıfırladım, kartuşlarla oynadım, kafasına 2 tane vurdum, hizlama ve başlık temizlemeyi yaptım. Var mı yapmadığım başka bir şey?

Yazdırmayı sorunsuz yapıyor ama her seferinde sorun gidericiyi başlatıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Linkteki aşağıdaki resimde işaretlediğim sürücüleri indirip kurup dener misiniz?

hp.png
Bilgisayarınızda yazdırma biriktiricisini açın. Orada yazdırma biriktircisi otomatikte ise durdur deyin, sonra başlat deyin. Böyle yazdırmayı deneyiniz.

Linkteki aşağıdaki resimde işaretlediğim sürücüleri indirip kurup dener misiniz?

hp.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1443728

Yazıcı bellenimi güncelleyince çözüldü çok teşekkürler. Neredeyse 20 saatten fazla zaman ayırdım kaç haftadır kafayı yedim. Sürücüleri güncellediğimi sanıyordum ama bellenimi güncellememiştim hiç.

Yazıcı bellenimi güncelleyince çözüldü çok teşekkürler. Neredeyse 20 saatten fazla zaman ayırdım kaç haftadır kafayı yedim. Sürücüleri güncellediğimi sanıyordum ama bellenimi güncellememiştim hiç.

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.

Yeni konular

Geri
Yukarı