Yazıcı tavsiyesi

Bütçe
2000TL

kaan1890

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Doldurabilir, fotokopi çekebilen(üzerine koyulup sayfanın aynısını tarayıp çıkaran :) ) uzun soluklu bir yazıcı almayı düşünüyorum. Bütçem 2000TL'ye kadar çıkabilir. Teşekkürler şimdiden.

Yani hocam ne amaçla kullanacağınızı bilmiyorum ama eğer iş için ya da günde aşırı kullanacağınız bir şey olmayacaksa 2000 ya da 1000'e çıkmaya gerek yok bence. Bende HP DeskJet 1510 var, 4-5 yıl oldu herhalde 150-200 liraya mı ne almıştım hiç yarı yolda bırakmadı takır takır çalışıyor. Ama tabii şimdi kalkmış piyasadan, yenileri çıkmış

Ben ders amaçlı kullanıyorum. Bunun alt sürümü olmasına rağmen tarayıcısı vb var. Hatta uygulama üzerinden taratıp PC'ye bile aktarabiliyorsunuz. Bendekinin tek eksisi 2 taraflı yazdırma özelliği yok ve biraz yavaş. Ama ders amaçlı kullandığım için bana yetiyor. Attığım link veya türevleri işinizi görebilir.

Vallahi attığınız cihazda güzel duruyor. Bu tarzda bir ürün emin olun sizi yarı yolda bırakmaz. Ben kendimdekini dediğim gibi uzun bir süredir kullanıyorum ve 10-15 TL'ye 2 ayda bir falan dolum yaptırıyorum kartuşcüye. Şimdiden alacağınız ürün hayırlı olsun.

Hocam size kalır ama bence HP almayın yazılımı çok kötü dizüstünde yazılımı çalışmıyor mobilde çalışsada çok hantal Canon ve Epson nasıl bilmiyorum ama HP de durum böyle.

Geri
Yukarı