Yazıcılar hakkında detaylı sunum hazırlama

0rçun

Centipat
Daha fazla  
Selam, yazıcılar hakkında detaylı sunu ve text hazırlama ödevim var. Bligisayar teknolojileri bölümü okuyorum, profesörün dediğine göre geçmişten günümüze tarihçesi, çalışma şekli, donanımı, özellikleri vb. her şeye ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek ya da herhangi bir AI önerebilecek biri var mı?

Yazıcıların icadı ile başlayın sonra da gelişimlerini yazın. Google da araştırınca hepsini bulursunuz. Armut piş, ağzıma düş yapmayın. Emek harcayın biraz. Biz zamanında ödevlerde günlerce kütüphanelerde araştırma yapardık, hocalara danışırdık. Sizin elinizde google var.😡

Yazıcıların icadı ile başlayın sonra da gelişimlerini yazın. Google da araştırınca hepsini bulursunuz. Armut piş, ağzıma düş yapmayın. Emek harcayın biraz. Biz zamanında ödevlerde günlerce kütüphanelerde araştırma yapardık, hocalara danışırdık. Sizin elinizde Google var

Nereden nasıl araştırma yapacağımı biliyorum sadece öneriniz var mı konusunda danışmak istedim hani agresif olmak yerine bir tavsiye verebilirsiniz bende elimin altında Google olduğunu biliyorum daha önceden hiç bilmediğim bir konu olduğu için yardım istedim

Elinizin altında bir sürü teknoloji var, o kadar bilgisayar okuyormuşsunuz şunu yapmak aklınıza gelmiyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-21-18-30-05-80.jpg
    Screenshot_2023-11-21-18-30-05-80.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 19
Selam, yazıcılar hakkında detaylı sunu ve text hazırlama ödevim var. Bligisayar teknolojileri bölümü okuyorum, profesörün dediğine göre geçmişten günümüze tarihçesi, çalışma şekli, donanımı, özellikleri vb. her şeye ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek ya da herhangi bir AI önerebilecek biri var mı?

Chat GPT ile bölüm bölüm hızlı bir şekilde yapabilirsin veya Gamma App ile de konuyu verip sunum yaptırabiliyorsun.

Elinizin altında bir sürü teknoloji var, o kadar bilgisayar okuyormuşsunuz şunu yapmak aklınıza gelmiyor mu?

Diyorum ki chat GPT vs biliyorum sadece konu için tavsiye verebilir misiniz ben de biliyorum chat GPT ile kolayca halledebileceğimi fakat konu hakkında bilgim yok hani belki önceden yapmış olan biri vardır tavsiye verir

Geri
Yukarı