Yazıcım içine kağıt almıyor

Denedim, şimdi kağıdı içine alıyor ama tık tık ilerletemiyor.
O bölümden birşey çıkmadıysa kağıdı koyduğun yerde iki tane kauçuk paten var onları ıslak mendil ile temizleyip denermisin. İçine aldığı kağıdın uç kısımlarında kırılma var mı onuda kontrol et.

O bölümden birşey çıkmadıysa kağıdı koyduğun yerde iki tane kauçuk paten var onları ıslak mendil ile temizleyip denermisin. İçine aldığı kağıdın uç kısımlarında kırılma var mı onuda kontrol et.
Bir şey çıkmadı ama ben hala içinde bir şey olduğunu düşünüyorum. Neyse ıslak mendil ile sildim şuan kağıdı tık tık atıyor ama bir süre sonra durup kağıt sıkıştı diyor.

Makine kağıdı alıyor şuan ama böyle yapıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bir şey çıkmadı ama ben hala içinde bir şey olduğunu düşünüyorum. Neyse ıslak mendil ile sildim şuan kağıdı tık tık atıyor ama bir süre sonra durup kağıt sıkıştı diyor.

Makine kağıdı alıyor şuan ama böyle yapıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazıcı içinde yabancı madde var.

Yazıcı içinde yabancı madde var.
Ben de öyle hissetmiştim sağ ol. Bir şekilde çıkarmayı deneyeceğim, yazarım deneyince.

Makineyi baştan aşağı sökmem gerekti. Sonunda parçayı buldum. Şu bilgisayarlarda kaymasın diye altında bulunan bir kısmı yapıştırıcılı kauçuklar var ya, onlardan bir yazıcının içine yapışmış. Siyah olduğu için de görmesi zordu ama neyse. Şimdi makineyi birleştirdim tekrardan ama çok garip davranıyor ve nedense hala yazdıramıyor. Bu yazıcıdan çektiğimi bir ben, bir de Allah biliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı