Yazılan Python kodları 7/24 çalıştırılabilir mi?

Bu yöntem nasıl oluyor? Youtube'da anlatan Türkçe/İngilizce video var ise buraya atabilir misiniz rica etsem?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntem nasıl oluyor? Youtube'da anlatan Türkçe/İngilizce video var ise buraya atabilir misiniz rica etsem?
Replit adlı siteye kayıt olun, python projesi açın.
Daha sonrada Python ile oluşturduğunuz projeye bir kod bölümü ekliyorsunuz:
Python:
from flask import Flask
from threading import Thread

app = Flask('')

@app.route('/')
def home():
  return 'Program şu anda çalışıyor!'

def run():
  app.run(host='0.0.0.0',port=8080)

def online():
  t = Thread(target=run)
  t.start()

online()

Daha sonra şuradaki linki alıyorsunuz:
1656872629355.png

Daha sonra UptimeRobot adlı siteye kaydolup, yeni monitor ekle diyip https ekliyorsunuz linki.
Programı başlattıktan sonra açık kalmaya devam edicek.

Replit adlı siteye kayıt olun, python projesi açın.
Daha sonrada Python ile oluşturduğunuz projeye bir kod bölümü ekliyorsunuz:
Python:
from flask import Flask
from threading import Thread

app = Flask('')

@app.route('/')
def home():
  return 'Program şu anda çalışıyor!'

def run():
  app.run(host='0.0.0.0',port=8080)

def online():
  t = Thread(target=run)
  t.start()

online()

Daha sonra çalıştırıp şuraradaki linki alıyorsunuz:
Eki Görüntüle 1440062
Daha sonra UptimeRobot adlı siteye kaydolup, yeni monitor ekle diyip https ekliyorsunuz linki.
Programı başlattıktan sonra açık kalmaya devam edicek.
Fakat dediğiniz gibi açık kaynaklı, yani ben fiyat düştüğü zaman bir email yollaması buraya e-mail ve şifremi girersem herkes görecek değil mi ?

Heroku öneririm, Discord müzik botu hostlamıştım orada 2 senedir hâlâ çalışıyor.
GitHub Student Developer Pack burada da eğer öğrenci olduğunuzu doğrularsanız 100 dolar 1 sene geçerli Digitalocean kredisi veriyorlar. Doğrulamayı başarabilirsen (Üniversite dışı oluyor mu bilmiyorum.) Yardımcı olurum kalanında. Aynı zamanda 200 dolar Azure kredisi ile de hostlayabiliriz. en garanti yol üniversiteye giden bir tanıdık ile yapmak. Erişimin olamayacaksa heroku.

Email ve şifreyi database kullanarak saklıyabilirsiniz. Yardımcı olurum.
Hocam Discord veya İnstagramınız varsa beni ekleyebilir misiniz ? Sanırım 2-3 güne işim düşücek gibi bu yönteme. Size danışabilirim ne yapmam gerektiği hakkında.

Heroku öneririm, Discord müzik botu hostlamıştım orada 2 senedir hâlâ çalışıyor.
GitHub Student Developer Pack burada da eğer öğrenci olduğunuzu doğrularsanız 100 dolar 1 sene geçerli Digitalocean kredisi veriyorlar. Doğrulamayı başarabilirsen (Üniversite dışı oluyor mu bilmiyorum.) Yardımcı olurum kalanında. Aynı zamanda 200 dolar Azure kredisi ile de hostlayabiliriz. en garanti yol üniversiteye giden bir tanıdık ile yapmak. Erişimin olamayacaksa heroku.
100 dolar olan Heroku mu hocam?

Edu mail veren ücretsiz servisler de var nette.

Geri
Yukarı