Yazılı ehliyet sınavı zor mu?

Arkadaşlar yazılı ehliyet sınavı zor mu? Adamakıllı çalışmadım yarın gireceğim. Geçmiş sorulara baksam vs geçebilir miyim sizce?

Hocam yakın zamanda girdim ben. 1.5 gün çalıştım kitaba 2-3 saat baktım 50 soruluk sınavlardan 3-4 tane yaptım 70 le geçtim ucu ucuna. 3-5 gün düzenli çalışırsanız rahat geçersiniz.

Arkadaşlar yazılı ehliyet sınavı zor mu? Adamakıllı çalışmadım yarın gireceğim. Geçmiş sorulara baksam vs geçebilir miyim sizce?

Geçmiş sorular değil de trafik kurallarına, yol ve ilk yardım bilgilerine bakman yeterli olacaktır.

Hocam çoğu şeyi genel kültür ile çıkarırsın ama o sağlık ile alakalı olan olaylara vs bakman gerekiyor bir uygulama vardı 50 adet soru çıkan ondan girmeden biraz çöz çıkmış soruları çok rahat geçeceksin.

Hocam çoğu şeyi genel kültür ile çıkarırsın ama o sağlık ile alakalı olan olaylara vs bakman gerekiyor bir uygulama vardı 50 adet soru çıkan ondan girmeden biraz çöz çıkmış soruları çok rahat geçeceksin.
Hocam sınavım yarın geçmiş sorulara vs baksam geçer miyim? 70 alsam yeter bana.

Çok rahat zaten benzerleri geliyor benim şansıma çok benzeri gelmedi ama aynı mantıkta sorular ilk yardım sağlık ile alakalı slaytlara bak trafik levhalarının anlamlarına bak ve biraz çöz çok rahat geçersin.

Tamamdır sağ olun hocam umarım yarın geçerim. 70 alsam yeter bana zaten.

Geçtim arkadaşlar teşekkür ederim herkese.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı