Yazılı sonuçlarım nasıl?

Merhaba kardeşim,

29 yaşındayım. Bir madende elektrik elektronik mühendisi olarak çalışıyorum. Ders notları dedin diye bu yazıyı buraya yazıyorum. Hangi okulda okuyorsun, hedeflerin nelerdir bilmiyorum fakat puanlamaya bakacak olursak başarılı notlar. Seni belki de bir çok kişinin kalıp olarak tuttuğu okul notları - karne - değerlendirmesi dışarısında tutarak bir soru sormak istiyorum. Sen notlarından memnun musun? İyi kötü uzun vadeli bir planın var mı? Var ise bu planını takip edebiliyor musun? Bence bu sorulara kendi kendine vereceğin samimi cevaplar senin başarılı olup olmadığını, eğer cevapların hayır içeriyor ise ve bu kapitalist düzen içerisinde olmak istiyorsan ne yapmak gerektiğini gösterecektir. Cevapların evet olana kadar kendini daha fazla çalışıp başarılı olmaya sevk etmelisin.

Tek amacın okulu bitirip büyük ihtimal bitirdikten sonra işsiz kalacağın bir üniversiteye girmekse iyi.

Daha ne kadar önemsesin?

@Tim haklı. Matematiği kötü olduğu sürece buradaki notların hiçbir önemi yok. Matematiği temelden iyi tutmayanların, YKS senesi geldiğinde çok zorluk çektiğini görebilirsiniz ve Matematik çözmeden şu sınavı kazanamazsınız.

Geri
Yukarı