Yazılım alanında iş bulmak

"Güçlü sistem / teknik analiz becerileri gerekli" -> Bu kisim ve sonrasi hikaye.

Angular bilen .NET 'ci ariyorlar iste.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yeni yeni Python öğreniyorum. Öylesine iş ilanlarına bakmak istedim bir de ne göriyim adamlar bir dünya bilgi istiyor, hepsinde farklı olsa da aşağı yukarı aynı gibi hatta birçoğu Python'u sadece + olarak görüyorlar peki ben bu kadar bilgiyi kaç yılda öğrenirim? Aşağıda örnek verdim herhangi bir ilandan rastgele:

• ASP.Net mvc / .Net çekirdek teknolojileri deneyimi.
  • Angular 2 ve üzeri sürümlerde (4 veya 6) deneyimli.
  • .Net Core veya nodejs gibi teknolojileri kullanarak web API'leri / rest hizmetleri geliştirmek için kullanın.
  • Kod ilk yaklaşımı veya veritabanı ilk yaklaşımı ile .Net / .Net Core entity Framework kullanarak model geliştirmede yeterlilik.
  • Tablolar, görünümler, depolanmış prosedürler ve işlevler gibi veritabanı nesneleri geliştirmek için SQL Server'ı kullanma konusunda iyi bilgi.
  • HTML 5, bootstrap CSS, typescript ve JavaScript kullanma.
  • Angular apps test çerçevelerini kullanma karma, jasmine ve jest.
  • Güçlü sistem / teknik analiz becerileri gerekli.
  • İyi sunum, yazılı ve sözlü iletişim becerileri.
  • Geliştirme ekibi ortamında çalışma deneyimi ve arzusu.
  • İyi problem çözme becerileri ve deneyimi.
  • Karmaşık geliştirme işlevlerini yerine getirirken, kişisel iş önceliklerini belirlerken, sorunları birimin teknik standartlarına, uygulamalarına, çerçevelerine ve paradigmalarına uygun olarak çözerken bazı rehberlikle çalışma becerisi.
  • Ekip üyeleri ve hizmet ettiğimiz insanlar arasında saygılı ve çeşitliliği kabul eden bir çalışma ortamı yaratma ve sürdürme deneyimi.
  • Mikro hizmetler ve dağıtılmış hesaplama tasarlama konusunda bilgi ve deneyim.
  • Mükemmel sözlü ve yazılı iletişim becerileri (ingilizce)

Kanka bunlar büyük firma şartları internette, Facebook gruplarında kişiler HTML CSS JavaScript bootstrap ve birkaç tane daha Framework bilen freelancer arıyor sürekli.

Geri
Yukarı