Yazılım budur dolandırıcılığı

291987

Hectopat
Yazılım Budur'dan bir hafta önce aldığım. Ama ancak kullanabildiğim Windows 10 Pro Key'i çalışmadı. Anahtarı internette arattığım zaman pek çok yerde "Free Key" diye dağıtıldığını gördüm.

Q7738-2WYQV-747JW-9F883-2vxd3

Üründe sorun yaşayabileceğimi bile bile satın aldım. Ama internette bedavaya dağıtılan Key'leri parayla satacaklarını aklımın ucundan bile geçirmemiştim.😟

Aynen bende oradan Key aldım geçen ay. Bana verilen Key Pro yerine enterprise MAK lisanslı bir Key'di ve internetten arattığımda 1-2 sitede çıkıyordu. Şu anlık kullanıyorum sorun yok.

Yazılım Budur'dan bir hafta önce aldığım. Ama ancak kullanabildiğim Windows 10 Pro Key'i çalışmadı. Anahtarı internette arattığım zaman pek çok yerde "Free Key" diye dağıtıldığını gördüm.

Q7738-2WYQV-747JW-9F883-2vxd3

Üründe sorun yaşayabileceğimi bile bile satın aldım. Ama internette bedavaya dağıtılan Key'leri parayla satacaklarını aklımın ucundan bile geçirmemiştim.😟
Gerçekten öyle (arattım), geçmiş olsun, hakkınızı sonuna kadar savunun.

Bende oradan almıştım 8 ay önce keyi girdim 3 ay bir sorun yaşamadım son 5 ay sol altta windows'u aktifleştir yazısı çıkıyor bir daha da almam.

Geri
Yukarı