Yazılım Budur Windows 10 Pro Anahtarı Gelmedi

Eren AKgümüş

Femtopat
Dün Yazılım Budur adlı siteden 30 TL'ye Windows 10 Pro aldım. Saat 20:10 civarıydı ve hala ne mesaj var ne mail. Sipariş durumunda ONAYLANDI diyor ama hala gelmedi. Mesaj attım ve ondan da cevap gelmedi. Aynısı arkadaşım için de geçerli. Aynı anda aldık sayılır ama gelmedi. Bir bildiğiniz varsa yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılım Budur sitesi güvenilirdir. Müşteri hizmetlerine ulaşmayı deneyin. Olmazsa Whatsapp'dan yazmayı deneyin.

Geçen müşteri hizmetlerine Retail olup olmadığını sordum geri cevap verilmedi bende almaktan çekindim buraya rez alayım duruma göre bende o siteden Key alacağım.

Ben 21 Mayıs tarihinde gece 12 de Yazılım Budur sitesinden sipariş ettiğim key ertesi sabah 8 civarı elime geçtiydi ve sorunsuz çalıştıydı. Bugün normalde yarım gün resmi tatil öğleden sonra. Eğer yardımcı olamamışlarsa malesef resmi tatilden sonra Salı günü yardımcı olurlar diye düşünüyorum. Aslında zor bir şey değil mail ile key atmak ama mesai saatleri dışında olduklarından bugünlerde atacaklarını pek sanmıyorum.

Sırf test etmek için ürün anahtarı satın almıştım MAK key vermişlerdi. Değişim talep ettiğimde görüldü atıyorlar ses seda yok :) Mail yoluyla da ulaşmayı denediğimde dönüş olmadı. Zaten kendilerini araştırırsanız nasıl iş yaptıklarını görürsünüz. Kısacası tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı