Yazılım eğitimi almak için öneriler

BirGaripOyuncu47

Femtopat
Daha fazla  
Yazilim eğitimi almak en büyük hayalim. Bir de doğulu bir ailede büyüdüğüm için başka işlere yöneldim ama yardımcı olabilecek varsa yazılıma yönelmek istiyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vende YouTube düşünüyorum ama şuan İstanbuldayım ablamla kalıyorum ve çalışıyorum 14 saat işten çıkıp kurs almak istiyorum ve çok yer ver ACUNM MEDYA,BILGE ADAM VS HANGISI kararsızım

En iyi eğitimi üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği ve bilgisayar bilimleri gibi bölümlerinde alırsın. Bunlar 4 yıllık lisans programlarıdır. İnternet üzerinden eğitim istiyorsan kaynaklar sonsuz elbette. Pek çok döküman, e-kitap, video serisi vs. gibi eğitim materyali var. Herhangi bir orta-üst seviye programlama dilindeki (hangisi olduğu pek fark etmez) programlamaya giriş eğitim videolarını izleyerek, kitaplardan soru çözerek ve dökümanlardan okuyarak çalışabilirsin. C, C++, C#, D, Java, Objective-C, Python, Go, Ruby vs. gibi bir dilden başlayabilirsin. Temel programlamadan sonra veri yapıları, algoritma analizi, işletim sistemleri, ileri seviye programlama, network sistemleri gibi konular var.

Çok iyi söyledin ama ben üniversite ye hazirlanma gibi bir şansın yok maalesef ben bu yazılım kursaklarından almak niyetindeyim tavsiye edebileceğin varmi

2006'da bılge Adam'dan eğitim almıştım. Kaliteli hizmet veriyorlar. Önerebilirim.
C#-SQL SERVER-ASP.NET-JavaScript-CSS-HTML eğitimi almıştım.
O zamandan bu zamana yeni kurslarda açılmıştır. Karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmak gerekir.

Geri
Yukarı