Yazılım Hatası !

Mehmet GÜNEL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 5C - IOS 8.1.3 kullanıyorum. Bazen olmamakla beraber resimdeki gibi kırılmalar yaşıyorum. Yine bazen olmamakla ile birlikte "Crossy Road" oyununda takılmalar yaşadım, sizce ne yapmalıyım?

20150303_195348000_iOS.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ayarları sıfırlayın. Büyük ihtimal düzelecektir. Düzelmezse verileri silerek komple sıfırlama yapın.

Ayarları sıfırladım olmadı. Yedeğini aldıktan sonra komple sıfırladım sorun yine aynı şekilde görselde olduğu gibi, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı dosyalardan kastınız ne anlayamadım. Apple mağaza ürünlerinde hiç ratlamadım JB'li bir telefondan mı bahsediyorsunuz ?

Bende öyle yazdım öyle anlaşılsın diye " kırılma " . Neyse siz görsele bakın isterseniz ama tam ekran bakarsınız anlaşılıyor zaten.
Ayrıca cihazım orjinal jb kullanmıyorum.

Bende öyle yazdım öyle anlaşılsın diye " kırılma " . Neyse siz görsele bakın isterseniz ama tam ekran bakarsınız anlaşılıyor zaten.
Ayrıca cihazım orjinal jb kullanmıyorum.

Yukarıdaki resim icloud uyarısına benziyor. Ben bir kırılma gördüğümden dahi emin değilim. Umarım bilen başka birileri yardımcı olabilir.

30 gün sonra silecek doğru söylüyor bence kırılma yok.

NOT: Yanılıyor olabilirim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı