Yazılım için 15.000 TL sistem önerisi

mmami

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben yazılımla uğraşıyorum da laptopum bozuldu masaüstü almaya karar verdim. Toplama da olur yazılımla uğraşan arkadaşlar bilgi verbilir mi? 15.000 TL gibi bir bütçem var.

Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır hocam eyvallah.

Ben ofiste Mac mini evde M1 MacBook Air kullanıyorum. Çok memnunum ama arkadaşın dediği gibi oyunlara veya Blender gibi programlara ilginiz varsa tavsiye etmem. Ekipmanlarını da Bluetooth uyumlu alman gerekiyor bunları da düşün. Şu an o performansı o kadar iyi ki yıllarca daha kullanmayı düşünüyorum uzun ömürlü oluyor öneririm.

Ben ofiste Mac mini evde M1 MacBook Air kullanıyorum. Çok memnunum ama arkadaşın dediği gibi oyunlara veya Blender gibi programlara ilginiz varsa tavsiye etmem. Ekipmanlarını da Bluetooth uyumlu alman gerekiyor bunları da düşün. Şu an o performansı o kadar iyi ki yıllarca daha kullanmayı düşünüyorum uzun ömürlü oluyor öneririm.
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Peki masaüstü mü tavsiye edersiniz dizüstü mü?

Son düzenleme:
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için.

Peki masaüstü mü tavsiye edersiniz dizüstü mü?

Ben ofis ortamı için daha motive edici olduğu için masaüstü kullanıyorum. MacBook Air 13 inch ekranı olduğu için uzun süre çalıştığım zamanlar küçük ekranından dolayı sıkıntı yaşıyorum. Eğer sürekli başka yerde çalışmak zorunda değilsen masaüstü veya Mac mini tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı