Yazılım için 700-1000 TL klavye önerisi

Aktif olarak red kullanıyorum brownda kullanmıştım zamanında. Çok bir farkları olduğunu düşünmüyorum ama mekanik mekaniktir hocam her türlü sesi çıkıyor.
Brown ve red'lerde blue kadar ses çıkmıyor. Full sessiz bir klavye gerekiyorsa mekanik alınmaz tabii ki.

Ufaktan ses olabilir ama ritmik olmalı. Öbür türlü dikkatim dağılıyor :)
Hocam red ve brown switch'lerin sesini dinleyebilirsiniz.
Blue kadar fazla ses yapmazlar ama yinede rahatsiz edebilir. Beni rahatsız etmediginden mekanik kullanıyorum yazılım isleri icin.

Tahminimce Outemu switch kullanıyor, zaten bu bütçede fazlası beklenmez. Rahatsız edici düzeyde yay sesi yapması olası.
DK61E veya DK63 önerebilirim. DK63, bir nevi DK61E'nin Bluetooth versiyonu ve tuş dizilimi biraz farklı. Yazılım için Bluetooth'un gecikmesi çok büyük problem yaratmaz muhtemelen. Switch olarak ise, sessiz istiyorsanız en iyi tercihiniz Brown.

Tahminimce Outemu switch kullanıyor, zaten bu bütçede fazlası beklenmez. Rahatsız edici düzeyde yay sesi yapması olası.
DK61E veya DK63 önerebilirim. DK63, bir nevi DK61E'nin Bluetooth versiyonu ve tuş dizilimi biraz farklı. Yazılım için Bluetooth'un gecikmesi çok büyük problem yaratmaz muhtemelen. Switch olarak ise, sessiz istiyorsanız en iyi tercihiniz Brown.
Hocam arada cs falanda oynuyorum almışken kablolu alayım bluetooth şeyleri pek sevmem.

@raknhocam Hocam dk61e neyle bağlanıyor. Type C mi Micro Usb mi.

Geri
Yukarı